TIPP & CO, flygplan, Tyskland, 1930-tal.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Elektriska signallampor. Längd 47 cm.

Urverk fungerar. Slitage. Lackskador. Figurer saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 400
209
219
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
13 nov 2016 21:26
2 400 SEK
13 nov 2016 21:24
2 200 SEK
13 nov 2016 19:23
2 000 SEK
13 nov 2016 0:09
1 600 SEK
24 okt 2016 19:56
1 499 SEK