KARL BUB, limousine, Tyskland, 1930-tal.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Elektriska strålkastare. Chaufför. Längd 25 cm.

Smärre lackskador. Urverk fungerar. Bucklor.

Klubbat pris
3 800
331
347
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (9 bud)
13 nov 2016 21:30
3 800 SEK
13 nov 2016 21:29
3 600 SEK
13 nov 2016 21:29
3 555 SEK
13 nov 2016 20:15
3 311 SEK
13 nov 2016 16:05
3 111 SEK
13 nov 2016 16:05
3 100 SEK
13 nov 2016 0:38
2 900 SEK
11 nov 2016 22:01
2 777 SEK
27 okt 2016 19:18
2 500 SEK