Arne Jones E1299

STEIFF samt GEBRÜDER HERMANN, sannolikt, 2 stycken nallar, Tyskland, 1950-tal.

Beige plysch. Ledare armar och ben. Ögon i glas. Höjd 33-38 cm.

Slitage. Märkningar saknas. Smärre fläckar.

Klubbat pris
1 000
95
109
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (3 bud)
12 nov 2016 0:02
1 000 SEK
4 nov 2016 20:08
600 SEK
29 okt 2016 19:09
500 SEK