TEKNO, 7 stycken bilar, Danmark, 1940/50-tal.

Bestående av bland annat Porsche #803, Cementbil #422, Politibil #427 samt ambulans #733. Samtliga med originalkartonger. Längd 9-13 cm.

Smärre slitage. Mindre lackskador. Delvis deformerade däck. Delar kan saknas. Kartonger med smärre skador och vissa flärpar saknas.

Klubbat pris
3 622
316
330
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (10 bud)
13 nov 2016 22:30
3 622 SEK
13 nov 2016 22:30
3 500 SEK
13 nov 2016 21:36
3 422 SEK
13 nov 2016 19:07
3 222 SEK
13 nov 2016 19:07
3 100 SEK
3 nov 2016 21:48
2 977 SEK
3 nov 2016 21:48
2 777 SEK
31 okt 2016 17:46
2 500 SEK
25 okt 2016 0:56
1 200 SEK
24 okt 2016 18:57
1 000 SEK