TEKNO, 6 stycken lastbilar, Danmark, 1940/50-tal.

Bestående av lastbil Kul och Koks #738, Tunntransport #741, Lastbil #735, Mjölktransport #740, Tuborg bryggeribil #736 samt Grusbil #748. Samtliga med originalkartonger. Längd 14 cm.

Slitage. Smärre lackskador. Kartonger med smärre skador och vissa saknade flärpar.

Klubbat pris
3 700
323
338
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
13 nov 2016 21:53
3 700 SEK
13 nov 2016 21:53
3 500 SEK
13 nov 2016 21:53
3 500 SEK
12 nov 2016 17:18
3 300 SEK
12 nov 2016 17:18
3 100 SEK
11 nov 2016 13:45
2 900 SEK
11 nov 2016 13:45
2 700 SEK
31 okt 2016 17:49
2 500 SEK
30 okt 2016 22:09
2 200 SEK
30 okt 2016 17:28
1 700 SEK
27 okt 2016 16:29
1 600 SEK
27 okt 2016 16:09
1 400 SEK
27 okt 2016 13:29
1 300 SEK
26 okt 2016 23:28
400 SEK
25 okt 2016 10:54
300 SEK