STEIFF, nalle, Tyskland, 1920-tal.

Beige plysch. Knapp i vänster öra. Höjd 45 cm.

Omfattande slitage. Skador. Lagningar.

Klubbat pris
3 700
323
338
Utropspris
5 000 SEK
Budhistorik (8 bud)
11 dec 2016 11:34
3 700 SEK
11 dec 2016 11:34
3 500 SEK
11 dec 2016 11:33
3 300 SEK
11 dec 2016 11:33
3 000 SEK
4 dec 2016 18:23
2 800 SEK
3 dec 2016 14:12
2 001 SEK
2 dec 2016 16:39
350 SEK
2 dec 2016 15:48
300 SEK