MÄRKLIN OCH LINEOL, 24 delar, Tyskland, 1930/40-tal.

Två stycken stabsbilar samt en trupptransportbil av Märklin. Förare i massa. Längd 9-12 cm. 21 stycken marscherande soldater av Lineol. Höjd 4-6 cm.

Slitage. Färgbortfall. Skador. Lagningar.

Klubbat pris
2 200
194
203
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (13 bud)
13 nov 2016 22:30
2 200 SEK
13 nov 2016 22:21
2 000 SEK
13 nov 2016 22:21
2 000 SEK
13 nov 2016 22:20
1 800 SEK
13 nov 2016 22:20
1 700 SEK
12 nov 2016 13:31
1 500 SEK
12 nov 2016 13:31
1 400 SEK
5 nov 2016 20:31
1 100 SEK
5 nov 2016 20:31
1 000 SEK
2 nov 2016 7:18
500 SEK
31 okt 2016 14:09
450 SEK
31 okt 2016 14:09
400 SEK
25 okt 2016 22:37
300 SEK