TIPP & CO, Limousine 2730, Tyskland. Omkring 1930.

Limousine med förare. Litograferad plåt. Urverksdriven. Längd 28 cm.

Urverk fungerar. Slitage. Lackskador.

Klubbat pris
2 000
177
184
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
5 feb 2017 16:32
2 000 SEK
5 feb 2017 16:32
1 908 SEK
5 feb 2017 16:31
1 807 SEK
5 feb 2017 16:31
1 707 SEK
5 feb 2017 14:56
1 400 SEK
5 feb 2017 14:56
1 300 SEK
3 feb 2017 8:33
1 200 SEK
28 jan 2017 20:07
888 SEK
27 jan 2017 22:28
500 SEK