TECHNOFIX, cyklande clown, Tyskland, omkring 1950.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Höjd 14,5 cm.

Smärre slitage. Smärre lackskador. Urverk fungerar. Nyckel saknas.

Klubbat pris
1 950
172
180
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
6 feb 2017 21:52
1 950 SEK
6 feb 2017 21:51
1 850 SEK
6 feb 2017 21:51
1 755 SEK
6 feb 2017 21:45
1 640 SEK
6 feb 2017 21:03
1 540 SEK
6 feb 2017 21:03
1 444 SEK
6 feb 2017 16:39
1 320 SEK
6 feb 2017 16:39
1 220 SEK
31 jan 2017 13:43
1 211 SEK
31 jan 2017 13:43
1 111 SEK
28 jan 2017 20:07
1 000 SEK