GEBRÜDER EINFALT, ballerina no 244, Tyskland, 1920-tal.

Litograferad plåt. Gyrodrift. Höjd 15 cm.

Slitage. Gyrodrift fungerar.

Klubbat pris
1 300
123
141
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
6 feb 2017 21:57
1 300 SEK
6 feb 2017 21:57
1 250 SEK
6 feb 2017 21:55
1 200 SEK
6 feb 2017 21:54
1 100 SEK
6 feb 2017 21:54
1 020 SEK
6 feb 2017 21:01
900 SEK
6 feb 2017 21:01
850 SEK
30 jan 2017 21:48
840 SEK
28 jan 2017 14:30
790 SEK
27 jan 2017 20:40
740 SEK
27 jan 2017 16:33
685 SEK