FRITZ VOITH, man med resväska, Tyskland, 1950-tal.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Originalkartong. Höjd 11 cm.

Smärre slitage. Urverk fungerar. Kartong med skador. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
3 200
304
347
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (21 bud)
6 feb 2017 22:02
3 200 SEK
6 feb 2017 22:02
3 100 SEK
6 feb 2017 22:01
3 000 SEK
6 feb 2017 22:00
2 800 SEK
6 feb 2017 22:00
2 650 SEK
6 feb 2017 22:00
2 600 SEK
6 feb 2017 22:00
2 400 SEK
6 feb 2017 21:56
2 320 SEK
6 feb 2017 21:13
2 120 SEK
6 feb 2017 21:13
2 100 SEK
6 feb 2017 21:03
1 960 SEK
6 feb 2017 21:03
1 860 SEK
6 feb 2017 16:47
1 720 SEK
6 feb 2017 16:46
1 620 SEK
3 feb 2017 8:34
1 520 SEK
2 feb 2017 21:22
1 420 SEK
30 jan 2017 17:16
1 322 SEK
30 jan 2017 17:16
1 222 SEK
28 jan 2017 20:06
1 100 SEK
27 jan 2017 17:51
1 000 SEK
27 jan 2017 16:34
755 SEK