TIPP & CO, flygplan, Tyskland, 1930-tal.

Litograferad plåt. Urverksdriven. Elektriska signallampor. Längd 47 cm.

Urverk fungerar. Slitage. Lackskador. Figurer saknas. Nyckel saknas. Nyckel saknas.

Klubbat pris
2 200
209
239
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
5 feb 2017 14:54
2 200 SEK
2 feb 2017 20:49
2 000 SEK
30 jan 2017 22:21
1 600 SEK
30 jan 2017 21:49
1 500 SEK
27 jan 2017 23:29
1 300 SEK
27 jan 2017 16:35
1 200 SEK