Stämplad Sterling 925. Bukig nedåt avsmalnande vas på tre bladhölstrade höga tassfötter. Dekor av rocailler och blommor, mynningen med genombruten dekor samt pärlbårder. Höjd 27 cm. Vikt 753 gram.
Smärre bucklor.
Vi har de högsta slutpriserna i Norden. Kontakta oss.