Matta, semiantik Kazak, ca 335 x 123 cm.

Röd botten.

Slitage. Smärre fällningar. Smärre skador på kortsidorna.

300
29
33
Utropspris
3 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (1 bud)
13 jan 18:09
300 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13