Kitchen Stories

71 föremål
Björn Wessman, "Destillat".
6d 18 tim
Björn Wessman, "Destillat".
710 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Matta, Kelim, ca 253 x 182 cm.
6d 18 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
6d 16 tim
Vitrinskåp, 1700-tal.
7 600 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arabia, muminmuggar, 3 st, Finland.
6d 16 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, "Restaurangköket".
6d 16 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
6d 16 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
6d 16 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 16 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
6d 15 tim
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
6d 15 tim
Aksel Harboe, hörnskåp, 1999.
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
6d 15 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
6d 15 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Cabaret, porslin, Kina, 1900-tal.
6d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka, försilvrad, England.
6d 15 tim
Bricka, försilvrad, England.
35 EUR
Utropspris
200 EUR