Kitchen Stories

71 föremål
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 7 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Björn Wessman, "Destillat".
8d 9 tim
Björn Wessman, "Destillat".
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Bricka, försilvrad, England.
8d 6 tim
Bricka, försilvrad, England.
30 EUR
Utropspris
200 EUR
Barskåp, 1900-talets mitt.
8d 7 tim
Barskåp, 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, bord, furu, 1900-tal.
8d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
8d 7 tim
Ulf Greder, "Le Gentleman.".
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
8d 7 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1700-tal.
8d 8 tim
Vitrinskåp, 1700-tal.
2 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lennart Jirlow, "Restaurangköket".
8d 8 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK