2133 föremål
SOFFBORD, 1900-talets mitt,
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
TAKLAMPA 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK