1967 föremål
Stol, senbarock, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SATSBORD Danmark 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BORD jugend tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Två st broscher med paste.
Inga bud
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 335 x 261 cm.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BYRÅ, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
GOLVLAMPA 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
TAKLAMPOR 4 st 19 60/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK