1932 föremål
Soffbord 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Pallar 3 st, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, furu, 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sybord, 1950/1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK