345 föremål
Fåtölj sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, kelim, 325x248 cm.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Tidningställ 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK