380 föremål
Tamburmajor, 1940-50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, art deco, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, teak, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 3 st Danmark 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vilstol Italien 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord Tingström 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Italien 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Pall, metall, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kelim antik ca375x137 cm.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Pira, fällstol, 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tory Burch, stövletter 1 par "Kasey".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, färglitografi med applikation signerad VIII/L.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Louis XV-stil 1900-talets första hälft.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par omkring 1950-talet.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 6 st, "Wien", Gemla, Diö.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa 1950-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Roland K Nilssson, olja på duk signerad.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lisa Jevebratt, olja på duk, a tergo signerad.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jan Naliwajko, färglitografi, signerad och numrerad .
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Troeds 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Okänd konstnär 1900-tal, bär signatur, brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sittpuff omkring 1900.
308 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hyllor, Troeds, teak, 3 st. 1960-tal.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK