263 föremål
Byrå 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord omkring 1900.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK