285 föremål
Spegel 1970-tal.
11 tim 7m
Spegel 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hans Hartung, Utan titel.
6d 9 tim
Hans Hartung, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
6d 10 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Olson, "Gul blomma".
6d 9 tim
Bengt Olson, "Gul blomma".
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matta, kelim, 300 x 205 cm.
6d 10 tim
Matta, kelim, 300 x 205 cm.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bordslampa 1940/50-tal.
2d 13 tim
Bordslampa 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå rokokostil 1900-talets mitt.
1d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol Louis XV-stil 1900-tal.
3d 12 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets mitt.
3d 12 tim
Soffbord 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Hamadan old ca 188x90 cm.
11 tim 12m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Koljai old 230x140 cm.
6d 9 tim
Matta Koljai old 230x140 cm.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa tidigt 1900-tal.
2d 13 tim
Vägglampa tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eke Bjerén, "Strandparti från Rekekroken".
6d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mollie Faustman, "Eken Väderön".
3d 12 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK