Kan inte nå servern
 
325 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
2d 20 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
3d 19 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
19 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
5d 17 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
5d 17 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bengt Rosenström, mobil.
19 tim 18m
Bengt Rosenström, mobil.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
5d 17 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
4d 16 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 20 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
3d 19 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
1d 21 tim
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
2d 20 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
1d 15 tim
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 15 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
4d 16 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
18 tim 48m
Hylla, 1900-tal.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
2d 21 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
2d 20 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
2d 20 tim
Matta Shiraz semiantik ca 272x170 cm.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, utan titel.
18 tim 56m
Johan Johansson, utan titel.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
3d 19 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
4d 16 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
3d 19 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oscar Lycke, utan titel.
18 tim 58m
Oscar Lycke, utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 21 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
1d 15 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
1d 20 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
2d 20 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, utan titel.
18 tim 50m
Uno Vallman, utan titel.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.