Kan inte nå servern
 
183 föremål
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
5d
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
3d
Jean-Marie Massaud soffa "Steeve" för Arper 2015.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Lena Cronqvist, "Skräcken".
5d
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Alliansring, 18k vitguld med briljantslipade diamanter.
7d
Alliansring, 18k vitguld med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
11 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
1d 20 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Robert Herdman, utan titel.
6d
Robert Herdman, utan titel.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
2d 23 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
5d 23 tim
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
1d 20 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
1d 19 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
< 1m
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
6d
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sven Höglund, "Plastografi 2".
7d
Sven Höglund, "Plastografi 2".
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
3d
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
23 tim 24m
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
5d 23 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, portfölj.
6d 23 tim
Gucci, portfölj.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
6d
Bertil Vallien, unik skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
1d 20 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
1d 19 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
1d 20 tim
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
5d
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
1d 19 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
6d
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
6d
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.