Kan inte nå servern
 
341 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
1d 8 tim
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
2d 7 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 4 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
8 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
4d 4 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
10 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
4d 4 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
3d 3 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
8 tim 20m
Vitrinskåp, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
2d 7 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
4d 4 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
1d 8 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
2 tim 58m
Matta, Afghanistan, semiantik, ca 415 x 315 cm.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
3d 3 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
8 tim 26m
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
2 tim 46m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
3d 4 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
6d 8 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
1d 8 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
1d 8 tim
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
2d 6 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
1d 8 tim
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
2 tim 50m
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
1d 8 tim
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
2d 7 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
3d 4 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.