Kan inte nå servern
 
155 föremål
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
1d 15 tim
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Burberry, väska, "Paddy bag".
4d 13 tim
Burberry, väska, "Paddy bag".
Aktuellt bud
5 330 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Axel Lind, landskap.
2d 17 tim
Axel Lind, landskap.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
1d 15 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
5d 15 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, väska, "Alexa".
2d 17 tim
Mulberry, väska, "Alexa".
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
6d 18 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
6d 18 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
17 tim 51m
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
17 tim 15m
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
17 tim 53m
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
4d 13 tim
Victor Vasarely, färgseriegrafi, utan titel.
Aktuellt bud
550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
6d 18 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, allmoge.
3d 13 tim
Väggskåp, allmoge.
Aktuellt bud
5 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
1d 15 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
17 tim 39m
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
16 tim 59m
Stolar, 4 st, 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
1d 15 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilande odalisk.
5d 17 tim
Vilande odalisk.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
3d 13 tim
Signe Persson-Melin, tekanna, stengods.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
18 tim 11m
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
5d 15 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
3d 13 tim
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Piedestal omkring 1900.
3d 13 tim
Piedestal omkring 1900.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
5d 15 tim
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.