Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Selected Modern Silver F764
Auktion:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Auktion:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Auktion:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Auktion:
Kitchen Stories E1284
Auktion:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Auktion:
A Token of Love E1285
Auktion:
Blomstrande Allmoge  E1281
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
174 föremål
Lena Cronqvist, "Skräcken".
2d 14 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
14 tim 2m
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
3d 14 tim
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
4d 13 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänkskåp, 1800-talets början.
4d 13 tim
Skänkskåp, 1800-talets början.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Mr Walker, Føroyar ".
4d 13 tim
Jan Håfström, "Mr Walker, Føroyar ".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj.
4d 14 tim
Louis Vuitton, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
3d 14 tim
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
14 tim 12m
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, portfölj.
4d 13 tim
Gucci, portfölj.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Carl Cederholm, soffbord, 1940-tal.
5d 13 tim
Carl Cederholm, soffbord, 1940-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 14 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
3d 13 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
4d 14 tim
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Esaias Thorén, Eka på land.
4d 14 tim
Esaias Thorén, Eka på land.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
3d 14 tim
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.