Kan inte nå servern
 
360 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4 tim 37m
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
1d 3 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 1 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 1 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
3d 1 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
2d
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
3d 1 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
1d 3 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
4 tim 57m
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
2d
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
6d 2 tim
Philip von Schantz, Vaser och husfasader.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Axel Lind, landskap.
7d 4 tim
Axel Lind, landskap.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
2d
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
Aktuellt bud
2 550 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 4 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
5d 4 tim
Vitrinskåp, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
5d 4 tim
Franco Costa, "Stand by to luff up".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
4 tim 45m
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
1d 3 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
5 tim 9m
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
4 tim 59m
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rökelsekar Kina 1900-tal.
2d
Rökelsekar Kina 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 3 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 4 tim
Bord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
2d
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.