Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
176 föremål
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
3d 2 tim
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Lena Cronqvist, "Skräcken".
3d 2 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hilding Werner, "Krokvattnet, Stömme finnskogar".
6d 1 tim
Hilding Werner, "Krokvattnet, Stömme finnskogar".
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
1d 2 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
4d 2 tim
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
5d 1 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänkskåp, 1800-talets början.
5d 1 tim
Skänkskåp, 1800-talets början.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Mr Walker, Føroyar ".
5d 1 tim
Jan Håfström, "Mr Walker, Føroyar ".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj.
5d 2 tim
Louis Vuitton, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
4d 2 tim
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
1d 2 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
4d 2 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, portfölj.
5d 2 tim
Gucci, portfölj.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Carl Cederholm, soffbord, 1940-tal.
6d 1 tim
Carl Cederholm, soffbord, 1940-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
7d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
5d 2 tim
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mullberry, väska vintage.
5d 2 tim
Mullberry, väska vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
4d 2 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, skål och vas, "Slöja".
1d 18 tim
Kaj Franck, skål och vas, "Slöja".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Esaias Thorén, Eka på land.
5d 2 tim
Esaias Thorén, Eka på land.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.