298 föremål
Halsband samt armband, 18K guld, rund pansarlänk.
50 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Bengt Lindström, olja på duk signerad.
36 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Anders Österlin, olja på duk signerad.
1 500 SEK
Utropspris
45 000 SEK
Arvid Knöppel, skulptur signerad patinerad brons.
10 005 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Autograf av Cassius Clay daterad 1962.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Armband 18K guld X-länk Stockholm 1962.
11 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karmstolar 7 st 2000-tal.
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Björn Weckström, halskedja, 18K guld, Lapponia.
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta Gohm semiantik ca 345x243 cm.
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Klockkedja med omtag, 18K guld, ärtlänk.
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Okänd konstnär 1800-tal , olja på duk.
1 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband 18K guld Bismarck-länk Stockholm 1952.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa "Water" DUX 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, Slettvoll, Norge, 2000-tal.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gunnar Nylund, vas signerad.
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Armband, 18K guld, bismarcklänk med berlock.
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Alvar Aalto, stolar, 4 st modell 66 Artek, Finland.
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chaise longue 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 8 st Danmark 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klockkedja, 18K guld, pansarlänk.
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta old Saber signerad ca 352x255 cm.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Bidjar semiantik ca 335x240 cm.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur Rörstrand 1880-tal majolika.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Oscar Björck, pastell signerad.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 6 st Danmark 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta Veramin semiantik ca 282x203 cm.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kina old ca 308x216 cm.
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Filippa Arrias, olja på duk signerad.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Täbris semiantik signerad ca 274x189 cm.
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver Lund 1955.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK