Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Selected Modern Silver F764
Auktion:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Auktion:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Auktion:
Selected Jewellery – Valentine F766
Auktion:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Auktion:
Kitchen Stories E1284
Auktion:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Auktion:
A Token of Love E1285
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
188 föremål
Lena Cronqvist, "Skräcken".
3d 21 tim
Lena Cronqvist, "Skräcken".
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
18 tim 8m
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
1d 21 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
4d 21 tim
Sidobord troligen Italien sent 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi,"Jag är Jaguar...".
18 tim 6m
Ilja Karilampi,"Jag är Jaguar...".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
18 tim 10m
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
5d 20 tim
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänkskåp, 1800-talets början.
5d 21 tim
Skänkskåp, 1800-talets början.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
1d 21 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
4d 21 tim
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj.
5d 22 tim
Louis Vuitton, portfölj.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
4d 21 tim
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, portfölj.
5d 21 tim
Gucci, portfölj.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
5d 21 tim
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
17 tim 56m
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
17 tim 10m
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mullberry, väska vintage.
5d 21 tim
Mullberry, väska vintage.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
4d 21 tim
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.