Kan inte nå servern
 
188 föremål
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
7d 1 tim
Helmer Osslund, Norrländskt älvlandskap.
Aktuellt bud
22 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
2d
Carl Fredrik Hill, Hästar med militär.
Aktuellt bud
13 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
2d 1 tim
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 1 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
7d 1 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
3d
Bord, "Pure", Cane-Line, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
3d 21 tim
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
5d 1 tim
Wilhelm von Gegerfelt, landskap.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 20 tim
Olof Hermelin, månskenslandskap.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 1 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Spegel Louis XVI omkring 1800.
3d 21 tim
Spegel Louis XVI omkring 1800.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 1 tim
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
3d 20 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
5d 1 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 1 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
1d 1 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
2d 1 tim
Gerhard Nordström, pojke med frukter.
Aktuellt bud
3 201 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
2d
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 1 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
3d
Värmefat, porslin, Qingdynastin, Jiaqing (1796-1820).
Aktuellt bud
1 222 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
3d
Matta, Nain, ca 272 x 162 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
1d 1 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
1 750 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lars Gynning, "composition".
1d 1 tim
Lars Gynning, "composition".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
3d 21 tim
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
3d 20 tim
Philip von Schantz, "Röda druvor".
Aktuellt bud
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
2d
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, AB Möbelfabriken Varia, 1960-tal.
3d
Bokhylla, AB Möbelfabriken Varia, 1960-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 21 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 1 tim
Skåp 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.