Möbler

79 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
3d 4 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 3 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
6d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
2d 4 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
2d 5 tim
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 23 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bruno Mathsson, Karmstol "Eva" 1970-tal.
5d
1 050 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
5d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 2 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
2d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
5d
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Tidaholm  möbelfabrik 1950-tal.
5d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
5d
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK