1793 föremål
Ring med smaragd och trapetsslipade diamanter.
80 000 SEK
Utropspris
120 000 SEK
Albin Amelin,olja på duk, signerad .
50 000 SEK
Utropspris
70 000 SEK
RING med briljantslipade diamanter.
25 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Armband 18K guld.
42 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Lös briljantslipad diamant 1.30 ct.
20 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Victor Westerholm, Senhöst / Kökar.
888 EUR
Utropspris
4 000 - 5 000 EUR
Matta, Keshan, ca 435 x 324 cm.
8 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bengt Lindström, olja på duk, signerad.
6 700 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armring, vitguld med navettslipade diamanter.
1 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Matta, Figural Kashmar, ca 390 x 305 cm.
1 600 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Lös briljantslipad diamant 1.38 ct.
25 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Collier cordel 18K guld och vitguld.
32 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Matta, Figural Sarouk, ca 412 x 300 cm.
13 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Omega, De Ville, armbandsur, 27 mm.
920 EUR
Utropspris
3 200 EUR
Matta, Orientalisk, signerad, ca 389 x 310 cm.
2 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta, sk Royal keshan, ca 395 x 290 cm.
300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
25 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Lage Lindell, olja på duk signerad.
23 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Armband 18K guld.
25 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Aly Ben Salem, gouache & akvarell, signerad.
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Ring, blomma, med briljantslipade diamanter.
22 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtöljer 2 st 1950/60-tal.
18 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Inge Schiöler, pastell, signerad.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Collier 18K guld.
20 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Keshan, ca 400 x 296 cm.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Robert Rauschenberg, fotogravyr i färg, 1997, signerad 24/44.
8 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ring med briljantslipade diamanter.
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Prins Eugen, signerad Eugen samt daterad 1906.
14 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Oscar Kleineh, Vy från Gibraltar.
1 200 EUR
Utropspris
2 000 - 2 500 EUR
Marian Mokwa, Kustlandskap.
1 550 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Lars Jonsson, akvarell, signerad.
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Oscar Reutersvärd, olja/blandteknik på duk, signerad.
9 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK