2160 föremål
Hermès, väska, "Birkin 35", 2009.
52 000 SEK
Utropspris
75 000 SEK
Bengt Lindström, olja på duk, signerad.
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Örhängen med briljantslipade diamanter och pärlor.
1 500 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Alvar Aalto, fåtölj modell 31, Artek.
1 000 EUR
Utropspris
4 000 EUR
Ring med gammalslipad diamant ca 1,30 ct.
25 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
CHANEL, väska, "Mini flap bag" 2017-2018.
26 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
CHANEL, väska, "Mini Flap", 2018-19.
32 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Albert Johansson, olja på pannå, signerad.
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Jenny Nyström, akvarell, signerad Jenny Nyström.
40 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Erland Cullberg, olja på duk, signerad.
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sven Palmqvist, skål Ravenna Orrefors signerad 1989.
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tiffany collier "1837" 18K guld.
58 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Alberto Magnelli, gouache signerad och daterad 40.
3 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Waldemar Lorentzon, olja på duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Aly Ben Salem, gouache, signerad.
14 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Matta Keshan silke ca 189 x 140 cm.
1 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Örhängen, 14K vitguld, diamanter ca 2.00 ct tot.
2 000 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Berlockarmband, 18K guld, Stockholm 1962.
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Karmstolar, 4 st, Louis XVI-stil, 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Silke Ghom, ca 202 x 133 cm.
2 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Holländsk skola, 16/1700-tal, olja på duk.
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Inge Schiöler, pastell, signerad och daterad 1958.
15 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Pelle Åberg, olja på duk, signerad.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Per Ekström, olja på duk, signerad.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Romero Britto, akryl på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Armband, 17-18K guld.
800 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Matta Kina silke semiantik ca 168 x 213 cm.
2 000 SEK
Utropspris
24 000 SEK
Örhängen, 18K vitguld, diamanter ca. 1.07 ct tot.
100 EUR
Utropspris
2 200 EUR
Örhängen, 14K guld, diamanter ca 0.90 ct tot.
30 EUR
Utropspris
2 200 EUR
Armband, 18K guld, pansarlänk med berlock.
19 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Breitling, Colt, armbandsur, 44 mm.
1 300 EUR
Utropspris
2 100 EUR
Alpo Jaakola, Utan titel.
500 EUR
Utropspris
2 000 EUR
William Edward Webb, olja på duk signerad.
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Conrad Bühlmayer, olja på pannå, signerad.
4 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Zorn, etsning, 1910, signerad med blyerts.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Anders Zorn, etsning, 1919, signerad med blyerts.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Chanel, väska, 2006-08.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK