329 föremål
KAUKO RÄSÄNEN, "MODER KARELEN".
2 000 EUR
Utropspris
7 500 EUR
Ring, 14K guld, diamant ca 0.98 ct.
2 000 EUR
Utropspris
3 600 EUR
Fat, 10 st, silver, Sri Lanka/Finland 1981.
1 708 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Ring, 18K vitguld, diamanter ca 2.21 ct tot.
750 EUR
Utropspris
1 900 EUR
Ring, platina, diamanter ca 0.85 ct totalt.
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
HÅKAN BRUNBERG, olja på duk, signerad.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Matta, slätväv, ca 347 x 252 cm.
350 EUR
Utropspris
800 EUR
Armband, 18K guld, senare 14K guldlås.
250 EUR
Utropspris
700 EUR
Louis Vuitton, "Alma", väska.
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Okänd konstnär, 1800-tal, olja på duk.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Olof Hermelin, olja på duk, signerad.
320 EUR
Utropspris
600 EUR
Louis Vuitton, "Noé Epi", väska.
540 EUR
Utropspris
600 EUR
Armband, 14K guld, odlade pärlor.
50 EUR
Utropspris
550 EUR
Max Papart, blandteknik, signerad.
200 EUR
Utropspris
550 EUR
Armband, 18K vitguld. Unoaerre, Italien.
320 EUR
Utropspris
550 EUR
Ring, 18K vitguld, safir.
240 EUR
Utropspris
550 EUR
Louis Vuitton, "Duplex", väska.
230 EUR
Utropspris
450 EUR