Kan inte nå servern
 
183 föremål
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
4d 15 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
4d 15 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
1d 11 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Loewe, väska, "Hammock".
3d 12 tim
Loewe, väska, "Hammock".
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
5d 13 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
400 EUR
Utropspris
600 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
13 tim 37m
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
4d 15 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Pauli Partanen, "Five".
3d 12 tim
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.