237 föremål
Cartier, Santos, armbandsur, 29 mm.
750 EUR
Utropspris
2 300 EUR
Carlo Malnati, soffbord.
180 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Halsband, 14K guld.
600 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Lanco, armbandsur, 17 mm.
450 EUR
Utropspris
600 EUR
Halsband, 14K guld. Unoaerre.
450 EUR
Utropspris
550 EUR
Ring, 18K guld. Italien.
250 EUR
Utropspris
550 EUR
Louis Vuitton, "Bucket", väska.
400 EUR
Utropspris
500 EUR
Zenith, armbandsur, 21 x 30 mm.
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, "Cabas Mezzo", väska.
280 EUR
Utropspris
500 EUR
Unto Pusa, olja på duk, signerad.
270 EUR
Utropspris
400 EUR
Wäinö Aaltonen, olja på duk, signerad.
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Louis Vuitton, "Angara", portfölj.
201 EUR
Utropspris
400 EUR
Nikolai Lehto, "På stranden".
250 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtöljer, ett par, 1970-tal.
110 EUR
Utropspris
400 EUR
Chloé, "Drew", väska.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Klädskåp, 1900-talets början.
320 EUR
Utropspris
400 EUR