Kan inte nå servern
 
196 föremål
Eeli Jaatinen, Flicka.
3d 3 tim
Eeli Jaatinen, Flicka.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
3d 3 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
800 EUR
Tapio Soukka, Lönnlöv.
1d 9 tim
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Eero von Boehm, Glaskanna.
4d 7 tim
Eero von Boehm, Glaskanna.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
4d 6 tim
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
6d 10 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Teemu Korpela, Modellstudie.
8 tim 47m
Teemu Korpela, Modellstudie.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
3d 3 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
5d 6 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
4d 7 tim
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Armband, 18K guld.
3d 3 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 500 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
5d 6 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.