Kan inte nå servern
 
193 föremål
Eeli Jaatinen, Flicka.
4d 1 tim
Eeli Jaatinen, Flicka.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
4d 1 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
4d 1 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
800 EUR
Tapio Soukka, Lönnlöv.
2d 7 tim
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Halsband, 14K guld.
4d 2 tim
Halsband, 14K guld.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Eero von Boehm, Glaskanna.
5d 5 tim
Eero von Boehm, Glaskanna.
Aktuellt bud
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
5d 5 tim
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
7 tim 48m
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
1d 7 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Carin Bengts, Gula blommor.
4d 1 tim
Carin Bengts, Gula blommor.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
1d 7 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
2d 8 tim
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
6d 4 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.