Kan inte nå servern
 
169 föremål
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
1d 2 tim
Tapio Soukka, Vid den röda kusten.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
3d 5 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
44 EUR
Utropspris
250 EUR
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
4d 2 tim
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
Aktuellt bud
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Landskap.
4d 1 tim
Reino Viirilä, Landskap.
Aktuellt bud
70 EUR
Utropspris
250 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
4d 2 tim
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Arvid Slotte, Manporträtt.
2d 1 tim
Arvid Slotte, Manporträtt.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
6d 3 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
1d 3 tim
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
500 EUR
Ring, 18K guld och diamanter.
2d 1 tim
Ring, 18K guld och diamanter.
Aktuellt bud
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Aarno Salosmaa, Komposition.
2d 1 tim
Aarno Salosmaa, Komposition.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pauli Partanen, "Five".
4d 2 tim
Pauli Partanen, "Five".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
5d 5 tim
Hänge, kors, 18K vitguld och diamanter.
Aktuellt bud
300 EUR
Utropspris
1 600 EUR
Kullervo Koivisto, Landskap.
4d 1 tim
Kullervo Koivisto, Landskap.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Mette Petri, "Pink vase".
5d 5 tim
Mette Petri, "Pink vase".
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
450 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
1d 4 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Roamer, armbandsur, 17 mm.
5d 5 tim
Roamer, armbandsur, 17 mm.
Aktuellt bud
1 050 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Gucci, väska.
4d 2 tim
Gucci, väska.
Aktuellt bud
40 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.