Kan inte nå servern
 
191 föremål
Brita Heilimo, Krabbor.
7d
Brita Heilimo, Krabbor.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Erkki Kannosto, Utan titel.
2d
Erkki Kannosto, Utan titel.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
5d 17 tim
Matta, Mehravan, ca 340 x 253 cm.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
800 EUR
Halsband, 14K guld.
5d 18 tim
Halsband, 14K guld.
Aktuellt bud
600 EUR
Utropspris
900 EUR
Tapio Soukka, Lönnlöv.
4d
Tapio Soukka, Lönnlöv.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
6d 23 tim
Lauri Ahlgrén, "Blå dröm".
Aktuellt bud
33 EUR
Utropspris
250 EUR
Eeli Jaatinen, Flicka.
5d 18 tim
Eeli Jaatinen, Flicka.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Bordslampa, 1930-tal.
5d 18 tim
Bordslampa, 1930-tal.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
6d 22 tim
Matta, Keshan, ca 442 x 314 cm.
Aktuellt bud
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Takkrona, "AMP", Normann Copenhagen.
4d
Takkrona, "AMP", Normann Copenhagen.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, armbandsur, 25 mm.
4d
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
2d
Omega, armbandsur, 32,5 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
400 EUR
Armband, 18K guld.
5d 18 tim
Armband, 18K guld.
Aktuellt bud
5 200 EUR
Utropspris
7 000 EUR
Tapio Soukka, Komposition.
2d 23 tim
Tapio Soukka, Komposition.
Aktuellt bud
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
2d
Unto Koistinen, Kvinnosällskap.
Aktuellt bud
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Zenith, armbandsur, 35 mm.
2d 23 tim
Zenith, armbandsur, 35 mm.
Aktuellt bud
220 EUR
Utropspris
300 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.