278 föremål
Taklampa, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Halsband, silver.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K vitguld, safir. Finland.
200 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Klaffbord, England 1800-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Ring, 18K guld, diamanter ca 0,57 ct tot.
290 EUR
Utropspris
450 EUR
Taklampa, modell 607 Valos 1970-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, 14K guld, hessonitgranat.
260 EUR
Utropspris
600 EUR
Fåtöljer, ett par, 1920-tal.
30 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, modell 1262, Valinte 1960-tal.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Bord, Ryssland ca 1830-40.
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Stol, Kina, 1800-talets andra hälft.
30 EUR
Utropspris
300 EUR