2479 föremål
Spegel, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Roger Vivier, plånbok.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18 k, odlade pärlor.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Dux, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Pokal, glas, 1920-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK