Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1402 föremål
MATBORD, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
COLLIER, med skuren smaragd.
Köp direkt för
15 975 SEK

BYRÅ, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, 1800-talets slut.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
MATTA, kelim 246 x 154 cm.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
BROSCH, 14K guld, pärlor.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
TAKKRONA, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK