1873 föremål
Omega, Seamaster 600, armbandsur, 34 mm.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, etsning, 1917, signerad med blyerts.
17 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Einar Jolin, olja på duk, signerad och daterad 1972.
58 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Spegel med ram i mosaik, 1900-tal.
120 EUR
Utropspris
250 EUR
HÅKAN BRUNBERG, olja på duk, signerad.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Soffa, 1900-talets mitt.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ring, platina, diamanter ca 0.85 ct totalt.
1 000 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Yves Saint Laurent, "Muse Two", väska.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Okänd konstnär, olja på duk, 1800/1900-tal.
420 EUR
Utropspris
600 EUR
Armband, 18K guld, senare 14K guldlås.
560 EUR
Utropspris
700 EUR
Louis Vuitton, "Noé Epi", väska.
620 EUR
Utropspris
600 EUR
MANNERHEIM, tryckbild i ram, 1940-tal.
400 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa, 1950-tal.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa Lyfa Danmark 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K vitguld m 1 briljant ca 0,25 ct.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fabian Lundqvist, olja på duk, signerad.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lillemor Rudolf-Hall, olja på duk.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING 18K guld med briljanter ca 0,40 ct totalt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Klädhängare 2000-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Seamaster, Cosmic 2000, armbandsur, 38 mm.
5 150 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halskedja med pärlor och briljantslipade diamanter.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
COLLIER, pansarlänk 18K guld.
41 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ring med gul briljantslipad diamant.
1 525 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karott med lock, sterling silver importstämplat.
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hermès, Kappa, vändbar, storlek ca M.
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Christian Dior, väska.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Collier 18K guld.
10 800 SEK
Utropspris
14 000 SEK
Ring allians med briljantslipade diamanter.
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 35 mm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jeff Koons, tallrik/multipel, 824/2500.
1 857 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Halslänk/armband 18K guld.
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta, Antik Khorasan, ca 373 x 270 cm.
3 150 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Glasservis, 44 delar, 1900-tal.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dick Romyn, olja på duk, signerad.
6 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Starkvinsglas, 13 st, sengustavianska, omkring 1800.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring med safirer och briljantslipade diamanter.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, två brosch/hänge, med cameer.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gallerimatta, semantik Heris, ca 310 x 85 cm.
8 600 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Hervé Leger, klänning, omkring storlek 36.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tore Eldh, skål, silver, Göteborg, 1950.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LEICA M3, kamera, single stroke.
9 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
GANNI, jacka, storlek 38.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armband, 18K guld, fantasilänk.
7 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
RALPH LAUREN, kavaj, amerikansk storlek 6.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR,6 st, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar 4 st 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar, 4 st, 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK