Kan inte nå servern
 
1323 föremål
Einar Forseth, Vinterbild.
14 tim 34m
Einar Forseth, Vinterbild.
Aktuellt bud
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
14 tim 38m
Arkivbyrå, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
14 tim 42m
Hughie O´Donoghue, Utan titel.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
14 tim 50m
Ulrica Hydman-Vallien, "En bra dag".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
14 tim 58m
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lornjett, 18K guld med glas.
15 tim 2m
Lornjett, 18K guld med glas.
Aktuellt bud
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
James Coignard, "Trois croix Rouge".
15 tim 4m
James Coignard, "Trois croix Rouge".
Aktuellt bud
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
15 tim 6m
Karl Johan Lilliesköld, Cermoni.
Aktuellt bud
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
15 tim 8m
Beverloo Corneille, "Women in the sky".
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
15 tim 14m
Sekretär, 1800-tal.
Aktuellt bud
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
15 tim 30m
Skåp, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
15 tim 32m
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
15 tim 36m
Taburetter, ett par , 1800-tal.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
15 tim 54m
Ruth Milles, "Flitiga Kajsa".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sivert Lindblom, Utan titel.
16 tim 4m
Sivert Lindblom, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 307 x 200 cm.
16 tim 8m
Matta, Keshan, ca. 307 x 200 cm.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Takashi Naraha, Utan titel.
16 tim 14m
Takashi Naraha, Utan titel.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
16 tim 28m
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
16 tim 30m
Matta, Ziegler Design, 305 x 205 cm.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Matta, Kelim, 301 x 207 cm.
16 tim 32m
Matta, Kelim, 301 x 207 cm.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
16 tim 34m
Matta, Mahal, ca. 321 x 202 cm.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
17 tim
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud
950 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Otto Bache, Militär till häst.
17 tim 14m
Otto Bache, Militär till häst.
Aktuellt bud
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
17 tim 16m
Matta, Keshan, ca 415 x 300 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
17 tim 18m
Matbord, empire, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Christian Dior, skärp, vintage.
17 tim 26m
Christian Dior, skärp, vintage.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, ca 235 x 100 cm.
17 tim 52m
Matta, ca 235 x 100 cm.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.