1807 föremål
LÅDFACK, 1800-talets andra hälft.
8 200 SEK
Utropspris
12 000 SEK
PORSLINSTAVLOR, fyra stycken, Kina, 1900-tal.
8 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
KJARTAN SLETTEMARK, färglitografi, signerad 109/250.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FICKUR, 46 mm.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 65 mm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
must de CARTIER, VLC armbandsur, 24 mm.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, sneakers, storlek 37 1/2.
1 333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tommy Östmar, olja på duk, signerad.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, fickur, savonett, 36 mm.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Rolex, Jubilelänk.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Jean Tinguely, teckning, filtpenna, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Figur, renässansstil, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Antoni Clavé, carborundum, signed 38/99.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KYRKLJUSSTAKE, brons, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, Sverige, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
RAPPIR med korgfäste.
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Klädskåp, omkring år 1900.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 389 x 308 cm.
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
STOP, koppar, 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK