1055 föremål
MATTA, kelim, ca 302 x 200 cm.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
SPEGEL, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
BARGLOB, sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
CHAMPAGNESTÄLL, Tattinger, sent 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KLUBBFÅTÖLJER, ett par, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SÄNGBORD, ett par, 1900-talets mitt.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BORD, 1800-tal, möjligen Frankrike.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CHANEL, ryggsäck, "Urban Spirit" 2018.
1 555 EUR
Utropspris
2 800 EUR
SPEGEL, art déco, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
SKRIVPULPET, 1900-talets första hälft.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
MATTA, Kashmar, ca 387 x 297 cm.
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
MATTA, Keshan, ca 344 x 248 cm.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
OMEGA, armbandsur, 35 mm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OMEGA, Genève, armbandsur, 34 mm.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RING, 18K guld, syntetisk safir.
35 EUR
Utropspris
250 EUR
SAINT LAURENT, skor, storlek 37.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, Louis XV-stil tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JULES SCHYL, olja på pannå signerad.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BYRÅ, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
OLLE HJORTZBERG, akvarell och täckvitt, signerad.
350 SEK
Utropspris
8 000 SEK
BOKHYLLA, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBERT HÖGFELDT, blandteknik signerad.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MADELEINE PYK, olja på duk, signerad M Pyk.
10 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK