1417 föremål
Karl Erik Ekselius, soffa, JOC, 1960/70-tal.
7d 15 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jordglob på golvstativ, Stockholm 1910.
7d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Unto Koistinen, Liggande modell.
6d 13 tim
120 EUR
Utropspris
350 EUR
Viljo Savikurki, "Ihmisen kahleet".
7d 16 tim
100 EUR
Utropspris
800 EUR
Bordslampa, jugend, 1900-talets början.
6d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ismo Hölttö, "Pohjois-Karjala 1968".
6d 13 tim
30 EUR
Utropspris
400 EUR
Omega, armbandsur, 26 mm.
6d 13 tim
Omega, armbandsur, 26 mm.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Skrivbord, sent 1800-tal.
6d 13 tim
Skrivbord, sent 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 2000-tal.
6d 14 tim
Matbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulpturer, 2 st, glas, Kosta Boda.
6d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Wilhelmson, Båtvarvet, skiss.
6d 14 tim
900 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
6d 14 tim
Liili Mõtuste, "Sormipeli".
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Viljo Savikurki, "Pohtaaja".
6d 14 tim
Viljo Savikurki, "Pohtaaja".
250 EUR
Utropspris
1 300 EUR
Siri Derkert, Ansikte.
6d 14 tim
Siri Derkert, Ansikte.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, Figurkomposition.
6d 14 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, silver 800, 1900-tal.
6d 14 tim
Skål, silver 800, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kelim, handbroderad, 220 x 170 cm.
6d 14 tim
2 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?