1485 föremål
Louis Vuitton, "Angara", portfölj.
201 EUR
Utropspris
400 EUR
Matta, Agra, ca 370 x 274 cm.
1 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Louis Vuitton, bowlingväska, 1982.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hermès, väska, "Fourre Tout".
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, nyrokoko, sent 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bordslampa, Sverige, 1940/50-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Johan Fahlcrantz, tillskriven, olja på duk.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring med rosa turmalin och briljantslipade diamanter.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Matta, Kelim Afghan, ca 277 x 252 cm.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Figural Isfahan, ca 170 x 109 cm.
2 500 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Ljusstakar, ett par, Louis-XVI-stil, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yves Saint Laurent, attachéväska.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trine Folmoe, olja på duk, signerad.
32 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Matta, Kasthall, ca 281 x 217 cm.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat, tenn, England, Barock, daterat 1650.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, barockstil, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Soffa, gustaviansk stil, 1800-tal.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, omkring åt 1900.
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stig Claesson, tusch, signerad.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, 1950/60-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kirman, ca 280 x 51 cm.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tennisarmband med briljantslipade diamanter.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Collier med droppformade smaragder och diamanter.
5 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Madeleine Pyk, färglitografi, 1994, signerad 3524/5000.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, akryl på duk, signerad.
10 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Agnes Cleve, pastell, signerad.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Céline, weekendväska.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK