Kan inte nå servern
 
1271 föremål
Louis Vuitton, armring.
6d 17 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
6d 17 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
Aktuellt bud
32 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 18 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
6d 18 tim
Louise Fenger-Krog, "Gläntan".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Rune Jansson, "Svarttagging".
6d 18 tim
Rune Jansson, "Svarttagging".
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Thore Heramb, "Rognetuet".
6d 18 tim
Thore Heramb, "Rognetuet".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Thea Ekström, Utan titel.
6d 18 tim
Thea Ekström, Utan titel.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
6d 19 tim
Åke Hedman, ”Vems dagliga bröd”.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Interiör med dukat bord.
6d 19 tim
Interiör med dukat bord.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 19 tim
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 19 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Makode Linde, "Gustav V".
6d 19 tim
Makode Linde, "Gustav V".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Young, Sultan Soliman Khan I.
6d 20 tim
John Young, Sultan Soliman Khan I.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Dunhill, portfölj.
6d 20 tim
Dunhill, portfölj.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
6d 20 tim
Matta, Saruk, antik, 682 x 405 cm.
Aktuellt bud
25 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Linn Fernström, "Prata bubbla".
6d 20 tim
Linn Fernström, "Prata bubbla".
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
6d 20 tim
Matta, Keshan, 440 x 308 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
6d 21 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
2 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.