Kan inte nå servern
 
1273 föremål
Mor med barn.
6d 14 tim
Mor med barn.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
William Wegman, "Friends".
6d 14 tim
William Wegman, "Friends".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband 18K guld, pansarlänk.
6d 14 tim
Armband 18K guld, pansarlänk.
Aktuellt bud
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
6d 14 tim
Bricka, fajans, Tiffany & Co.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Olson, Utan titel.
6d 14 tim
Bengt Olson, Utan titel.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
6d 14 tim
Torsten Renqvist, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
6d 14 tim
Spegel, Swedish Modern, Fröseke, 1940-tal.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Zorn, "Bärsärk".
6d 14 tim
Anders Zorn, "Bärsärk".
Aktuellt bud
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Madeleine Pyk, "Viken".
6d 15 tim
Madeleine Pyk, "Viken".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matta, Keshan, ca. 214 x 139 cm.
6d 15 tim
Matta, Keshan, ca. 214 x 139 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Madeleine Pyk, "Tigern på Skägga".
6d 15 tim
Madeleine Pyk, "Tigern på Skägga".
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 15 tim
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
6d 16 tim
Spegel, tenn, Sverige, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Anders Zorn, "Skrämda".
6d 16 tim
Anders Zorn, "Skrämda".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tomas Gustavsson, Utan titel.
6d 16 tim
Tomas Gustavsson, Utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
6d 16 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sven Ljungberg, Odling.
6d 18 tim
Sven Ljungberg, Odling.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kuutti Lavonen, Utan titel.
6d 17 tim
Kuutti Lavonen, Utan titel.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
400 EUR
Reino Viirilä, Bykdag.
6d 17 tim
Reino Viirilä, Bykdag.
Aktuellt bud
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.