Kan inte nå servern
 
1456 föremål
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 2 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
3 tim 8m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
4 tim 26m
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 4 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 4 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3d
Bengt Lindström, "Rökaren".
Aktuellt bud
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
6 tim 56m
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3 tim 52m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d 4 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4 tim 58m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
6 tim 36m
Henrik Tikkanen, Älskande Par.
Aktuellt bud
290 EUR
Utropspris
250 EUR
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
7 tim 42m
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
6 tim 52m
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.