1971 föremål
Andy Warhol, offset-serigrafi. Signerad med dedikation.
32 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, messenger väska.
5 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gösta Adrian-Nilsson, akvarell, signerad och daterad -52.
12 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gucci, datorväska/väska.
11 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, savonett, minutrepeter, 53,5 mm.
31 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
GEORGE CLARK STANTON, olja på duk, signerad.
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spelbord, sengustavianskt, omkring år 1800.
7 200 SEK
Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
Lars Lerin, färgträsnitt, 1977, signerad 271/500.
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Alma Epi".
7 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Swedish Modern, 1940/50-tal.
8 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-talets andra hälft.
6 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
6 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LOUIS VUITTON, plånbok, "Zippy".
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eljo, armbandsur, 34 mm.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SKRIN, 2 st, allmoge, 1800-talets första hälft.
2 601 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, halsband, 2016.
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1920-30-tal.
3 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anders Zorn, etsning 1914, signerad med blyerts.
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, scarf, "Les Cavaliers d'Or".
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yves Saint Laurent, väska, "Sac Noe".
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fredrik Wretman, skulptur, polyuretan, signerad.
11 111 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sigge Berggren, skulptur, brons, signerad.
8 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Orientalisk, ca 380 x 297 cm.
6 200 SEK
Utropspris
14 000 SEK
John Bauer, akvarell, intygad av Hjalmar Bauer a tergo.
17 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kanna, sterlingsilver, Helsingfors 1963.
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, jugend. 1900-talets början.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Salvador Dali, färglitografi, signerad och numrerad 8/125.
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, silke Kinesisk, ca 310 x 245 cm.
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hans Arnold, akryl på papper, signed.
6 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pierre Forssell, vas, mässing, Skultuna.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring, med briljantslipad diamant.
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
HERMÈS, scarf, "Presentation des Chevaux".
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Lerin, akvarell, signerad och daterad 2019.
40 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
SOFFBORD, Ulferts Möbler, 1960/70-tal.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel och konsol, 1950-tal.
350 EUR
Utropspris
250 EUR
Maarten Baas, fåtölj "Smoke Chair", Moooi.
16 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
William Wegman, fotografi, signerat och daterat -05.
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Huggvärja, svensk, m/1832.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HERMÈS, scarf, "Colliers de Chiens".
3 750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Céline, väska, "Luggage Mini".
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Armband, 18K guld.
2 300 EUR
Utropspris
2 600 EUR
Ardy Strüwer, olja på duk, signerad och daterad 1985.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Yrjö Edelmann, giclée, 2013, signerad 62/175.
5 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK