2032 föremål
Corsini & Millet, soffbord, "Pedera", Gubi.
7 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Salvador Dali, färglitografi, signerad och numrerad 8/125.
10 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mulberry, "Bayswater", handväska.
7 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tekanna, porslin, Kina, Republik.
15 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lennart Jirlow, färglitografi, 1986, signerad 31/310.
6 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Julius von Klever, Skogstjärn.
10 200 EUR
Utropspris
15 000 - 20 000 EUR
Taklampa, 1900-talets mitt.
17 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Marocko, 310 x 260 cm.
5 100 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Anders Zorn, etsning, 1917, signerad med blyerts.
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Chanel, brosch., 2010.
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, Scarf, 2000-tal.
4 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, 2005-06.
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pekka Halonen, Islossning.
2 800 EUR
Utropspris
3 500 - 4 500 EUR
Teppo Terä, Lo i vinterlandskap.
4 400 EUR
Utropspris
5 500 - 6 500 EUR
Lars Lerin, akvarell, signerad och daterad 2019.
52 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
SLAGBORD 1800-talets andra hälft.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
RAPPIR med korgfäste.
16 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Charles Roka, olja på duk, signerad.
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, omkring 1900.
5 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pablo Picasso, färglitografi.
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Tag Heuer, Autavia, armbandsur, 43 mm.
2 000 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Rolex, Jubilelänk.
5 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 6 st, 1900-talets andra hälft.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, "Marmont Velvet", väska.
500 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Eerik Haamer, "Söndagsmorgon på Runö".
2 400 EUR
Utropspris
2 000 - 3 000 EUR
Hiroshi Sugimoto, offset, osignerad, numrerad 335.
6 151 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Lilian, 325 x 226 cm.
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jan Håfström, färgserigrafi, 2012, signerad.
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmtolar, ett par, Fasem, Italien, 1987.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, clutch, 2010.
7 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Konsulatskylt 1900-tal bemålad metall.
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, "Alma", väska.
430 EUR
Utropspris
600 EUR
Ernst Billgren, färglitografi, signerad 47/170.
7 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Boksnurra, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fickur, savonett, 48 mm.
6 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, weekendbag, "Keepall 45".
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skål, porslin. Sen Qingdynasti, tidigt 1900-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LJUSKRONA, gustaviansk stil, 1900-tal.
8 400 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LÅDFACK, 1800-talets andra hälft.
11 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Norell, Soffa, 2000-tal.
3 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cigarrskrin, silver, svenska importstämplar.
2 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Figural Sarouk, ca 216 x 216 cm.
8 400 SEK
Utropspris
9 000 SEK
Vilfåtölj, rotting, 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Magnus Enckell, "Från Växiö park".
5 500 EUR
Utropspris
8 000 - 10 000 EUR