2106 föremål
Tomasz Tatarczyk, olja på duk, signerad, daterad -88.
224 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Soffbord, 1900-talets slut.
1 750 EUR
Utropspris
400 EUR
Philip von Schantz, färglitografi, 1981, signerad 132/140.
6 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj, "Karin 73", Dux.
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, "Neverfull PM", väska.
640 EUR
Utropspris
500 EUR
Børge Mogensen, matbord, "Öresund".
7 755 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-tal.
10 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Karmstolar 4 st Italien sent 1900-tal.
9 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, omkring år 1900.
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Nerman, tusch, signerad.
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sabel, finsk, för officer, m/1922.
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Speedmaster, Racing, 40 mm.
2 900 EUR
Utropspris
3 100 EUR
Josef Frank, spegel, Svenskt Tenn.
7 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Halskedja med pärlor och briljantslipade diamanter.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad EA.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Italien, 1900-talets slut.
3 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Salto, skål, stengods, Royal Copenhagen, Danmark.
11 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Beck & Jung, blandteknik, signerad och daterad 1984.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, Old orientalisk silke, ca 350 x 275 cm.
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Thage Nordholm, olja på duk, signerad.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Peter Dahl, akvarell, signerad.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Peter Dahl, färglitografi, signerad.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, väska, "Flap Bag", 2014-15.
22 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé", 1995.
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Birger Kaipiainen, fat, Arabia.
9 210 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Chanel, skärp.
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Zorn, etsning, 1914, signerad med blyerts.
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Charles Fox II, mugg, silver, nyrokoko, London 1839.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, 1960-70-tal, JOC.
2 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1900-talets sista del.
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå Mellaneuropa omkring 1700.
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Rob Hann, inkjet print, signerat.
5 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Quentin-Emile Brin, olja på duk, signerad.
11 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
3 701 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, pastell på papper, signerad.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Primus Mortimer Pettersson, olja på pannå, signerad.
4 201 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, pläd.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK