Kan inte nå servern
 
1437 föremål
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 7 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
Aktuellt bud
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
7 tim 45m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 9 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
9 tim 3m
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 8 tim
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3d 5 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
Aktuellt bud
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
11 tim 33m
Fat, ett par, silver, Åbo 1938.
Aktuellt bud
1 240 EUR
Utropspris
700 EUR
Armband 18K guld, X-länk med stav.
8 tim 29m
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
9 tim 35m
Sideboard, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d 8 tim
Ring 18K guld med månsten.
Aktuellt bud
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
12 tim 19m
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 25 mm.
11 tim 29m
Omega, armbandsur, 25 mm.
Aktuellt bud
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Albin Amelin, Utan titel.
3d 7 tim
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.