1485 föremål
Chanel, solglasögon.
1 211 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Ljuskrona, barockstil, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Einar Jolin, akvarell, stämpelsignerad Einar jolin.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa/lampbord, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, Oscariansk, 1800-talets.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Johan De Geer, färglitografi, signerad 20/50.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Engelsk konstnär, 1800-tal, olja på duk, signerad F Wood.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK