1665 föremål
Karmstol, ca 1800-talets senare hälft.
7d
30 EUR
Utropspris
100 EUR
Rudolf Hellwag, Visby.
1d 22 tim
Rudolf Hellwag, Visby.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Spegel, 1930/40-tal.
22 tim 40m
Spegel, 1930/40-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?