2378 föremål
Skrivbordslampa, 1900-talets andra hälft.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PASSARE, smide, 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kappa, Etro, italiensk storlek 44.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry portfölj.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Markelius, stolar, 8 st, "Orkesterstolen".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med ram i mosaik, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, notebook.
1 950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, 1900-talets första hälft.
3 205 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hubert Lindström, olja på duk, signerad.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talet slut.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KORGSTOL 1900-talets senare del.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GANNI, jacka, storlek 38.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARKVISKÅP, ek, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, färglitografi, signerad EA.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Seamaster, armbandsur, 22 mm.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marianne Lindberg De Geer, färglitografi, signerad EA.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Korgstol 1970/80-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, 1960-70-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barbord, signerat och daterat Dec/Jan 95/96.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, skulptur, glas, Kosta.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Asplunds, matbord, 2000-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, Funkis, 1930-tal.
1 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Verner Panton, bordslampa.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roland Svensson, färglitografi, signerad 296/360.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Wahlberg, färglitografi, 1975, signerad 78/260.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona rokokokstil 1900-talets första hälft.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1900-talets andra hälft.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BOKSTÖD, 2 st, patinerad mässing, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ASK MED LOCK sent 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SALONGSBORD, senempire, 1800-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, klänning, UK storlek 10.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, armbandsur, 35 mm.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pallar, 4 st, allmoge, 1900-talets första hälft.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, nyrenässans, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sture Johannesson, affisch, 1969.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KANDELABER samt URNA, WMF Ikora, art déco, 1920/30-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mari Simmulson, fat, stengods, Upsala Ekeby.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Lars Norrman, olja på pannå, signerad.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, weekendbag.
2 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK