1854 föremål
KYRKLJUSSTAKE, brons, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, sneakers, storlek 37 1/2.
1 333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VILSTOL Siesta Jio möbler Jönköping 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fritz von Dardel, akvarell.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Roland Svensson, litografi, signerad.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sven Hofverberg, vaser, 3 st, stengods.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÖNSTERLAMPOR, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljusstakar, ett par, paktong, 1700-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKE, brons, 1700-tal.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARTIN WICKSTRÖM, pigment print, 2010, signerad.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, J-H Fabrikerna, Sävsjö, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets första hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
COLLIER, med lapis lazuli och odlade pärlor.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Fåtölj, Danmark.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 65 mm.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Klädhängare 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
STOP, koppar, 1700-tal.
2 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, empirestil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GOLVLAMPA, ca 1950-60-tal,
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, "Antony Messenger", väska.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa Stilarmatur Tranås 1960/70-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GARDINER 4 våder 2000-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Ihreborn, fåtölj, Teve.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
659 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BARPALLAR 6 st 1900-talets senare del.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PARAPYSTÄLL 2 st 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CG Hallberg, skål, silver, Stockholm 1931.
2 505 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1900-talets mitt.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Armring silver, Peru.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
VÄGGLJUSSTAKE, mässing, 1700-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fotpall, 1960-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salvatore Ferragamo, väska.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BANKETTER ett par Karl Johan, 1800-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CHAMPAGNEKYLARE, mässing, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LJUSSTAKAR, ett par, brons, 1700-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry portfölj.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, art deco 1930-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SPEGEL rokokostil 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, parfymflaska i läder.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK