1953 föremål
Arne Nilsson, olja på duk, signerad.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets början.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, sneakers, strl 40.
1 333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Figurgrupp, porslin, Europa, tidigt 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lauri Nila, olja på duk/pannå, signerad.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
CG Hallberg, skål, silver, 1902.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tamburmajor, 1950-60-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, armband samt scarf.
1 111 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sänggavlar, ett par, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ingrid Atterberg, vas, keramik, signerad.
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere jugend Danmark tidigt 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, Scarf, "Chateaux d'Arriere Hermes".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
IKEA, lampor, ett par, "Duett" Ikea, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bryggeribord, Stockholm, omkring 1900.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, pumps, storlek 36 1/2.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, kelim, ca 200 x 72 cm.
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, glas, sent 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Zetterström, olja på duk, signerad.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK