Möbler

253 föremål
Slagbord, 1800-tal.
3 tim 30m
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4 tim 14m
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
6 tim 58m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 5 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
2d 3 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
5 tim 54m
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5 tim 42m
Eldskärm, omkring 1900.
750 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
7d 6 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
4d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
3d 2 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4 tim 22m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
4 tim 8m
Puderstol, 1700-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
7d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3d 3 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7 tim 2m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
4d 4 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK