Möbler

148 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 15 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 16 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 16 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
16 tim 13m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
15 tim 11m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 19 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 15 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d 17 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 15 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 15 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d 18 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 17 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 18 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 15 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1d 16 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 15 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
17 tim 15m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK