968 föremål
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
8 tim 52m
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
9 tim 30m
Lanvin, halsband/kedja.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Utan titel.
1d 5 tim
Peter Dahl, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
3d 5 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
9 tim 44m
Enrico Baj, "Garofano".
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 5 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
3d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Obelisker, ett par, 1900-tal.
1d 4 tim
Obelisker, ett par, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
4d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
1d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK