928 föremål
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
14 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
1d 18 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 16 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 16 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 12 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
16 tim 2m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
14 tim 14m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 15 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Wiberg, Rådjur i vinterlandskap.
1d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arthur Percy, "Husgavlar och blommande träd".
3d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK