Kan inte nå servern
 
874 föremål
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
2d 8 tim
Philip von Schantz, "Sutare Ti'ncati".
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
5 tim 51m
Albin Amelin, Utan titel.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
3d 10 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
Aktuellt bud
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
1d 1 tim
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lanvin, halsband/kedja.
3d 10 tim
Lanvin, halsband/kedja.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Antoni Clavé, Utan titel.
4 tim 4m
Antoni Clavé, Utan titel.
Aktuellt bud
1 005 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
3 tim 57m
Jardiniere, nysilver, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Gunnar  Bodland, ”Skeppen kommer”.
23 tim 46m
Lars Gunnar Bodland, ”Skeppen kommer”.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktskål på fot, omkring år 1900.
1d
Praktskål på fot, omkring år 1900.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior collier i guld metall.
4d 7 tim
Dior collier i guld metall.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
2d 6 tim
Clara Löfgren, Den gamla portalen.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Enrico Baj, "Garofano".
3d 10 tim
Enrico Baj, "Garofano".
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mulberry, resväska, vintage.
5 tim 11m
Mulberry, resväska, vintage.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjartan Slettemark, Utan titel.
4d 7 tim
Kjartan Slettemark, Utan titel.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.