928 föremål
Frans Wilhelm Odelmark, "Klosterkällare".
18 tim 34m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Båtmodell, 2000-tal.
1d 22 tim
Båtmodell, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
1d 20 tim
Ytterfoder, Kina, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
2d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1950-tal.
3d 17 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
20 tim 34m
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordspendyl, 1800-talets slut.
18 tim 46m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
2d 20 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kina, semiantik/antik, ca 106 x 57 cm.
1d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pär Lindblad, "Två figurer".
5d 17 tim
Pär Lindblad, "Två figurer".
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK