Kan inte nå servern
 
1091 föremål
Bänk, 1900-talets andra hälft.
20 tim 39m
Bänk, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, "Aftonstämning".
18 tim 39m
Leonard Wiedh, "Aftonstämning".
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
2d
Byrå, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Olofsson, Komposition.
22 tim 29m
Pierre Olofsson, Komposition.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Svensson, Utan titel.
23 tim 51m
Uno Svensson, Utan titel.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
17 tim 26m
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
5d 21 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Leif Österman, Komposition.
5d 20 tim
Leif Österman, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1700-1800-tal.
5d 21 tim
Spegel, 1700-1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
5d 2 tim
Slaglåsgevär, 1800-talets början.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
4d 17 tim
Kniv, "Peer Gynt", David Andersen, Norge.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, "Förvandling" (variant 3).
5d 22 tim
Philip von Schantz, "Förvandling" (variant 3).
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Endel Kõks, Utan titel.
5d 22 tim
Endel Kõks, Utan titel.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940-tal.
21 tim 3m
Soffbord, 1940-tal.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Dansorkestern.
5d 20 tim
Peter Dahl, Dansorkestern.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, Dansen.
5d 18 tim
Peter Dahl, Dansen.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Anders Fogelin, Samlingslokalen.
4d 16 tim
Anders Fogelin, Samlingslokalen.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
4d 17 tim
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, 1800-tal.
20 tim 47m
Spelbord, 1800-tal.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flamländsk skola, 1700-tal, Madonnan med barnet.
5d 20 tim
Flamländsk skola, 1700-tal, Madonnan med barnet.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1950-tal.
22 tim 27m
Soffbord, 1950-tal.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 192 x 139 cm.
4d 23 tim
Matta, Kelim, ca 192 x 139 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lennart Jirlow, "Trädgård i Provence".
2d
Lennart Jirlow, "Trädgård i Provence".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK