960 föremål
Peter Dahl, Utan titel.
4 tim 46m
Peter Dahl, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pentti Sarpaneva, armband brons med ametister.
6 tim 4m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Einar Forseth, Vinterbild.
2d 6 tim
Einar Forseth, Vinterbild.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok, "Sarah".
5 tim 2m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigfrid Södergren, Afrikansk by.
2d 6 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Johnny Oppenheimer, "Järnmorteln".
5 tim 12m
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
3d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvur, 1700-1800-tal.
1d 2 tim
Golvur, 1700-1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åkdyna, daterad 1934, ca 160 x 56 cm.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sven Lundqvist, Sittande figur.
2d 5 tim
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 90.
3d 1 tim
Gucci, skärp, storlek 90.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Christian Dior, collier, vintage.
4 tim 26m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK