600 föremål
Utagawa Kunisada, färgträsnitt, Japan, ca. 1851.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Engelsk konstnär, olja på duk, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lampa, 1960-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier med odlade pärlor, lås 14K guld.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, sofbord, "Annika", DUX.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Art Déco, 1930-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelaber, mässing, Skultuna, 1984.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, ett par, Gemla, ca 1920-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, skärp, storlek 80.
950 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ask med lock, porslin, Japan, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa. Carl Fagerlund. Orrefors.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Praktvas, glas, Boda, 1920-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggspegel, Swedish grace, tenn. 1920-30-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, funkis, 1930-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, koppar, tidigt 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Dahl, färglitografi, signerad 420/1500.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fohundar, 3 par, porslin. Kina, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur, parian, Gustavsberg, omkring år 1900.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hurts, Slettvoll, samtida.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wilhelm Kåge, vas, stengods, "Argenta", Gustavsberg.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, tidigt 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, hylla, Artek.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ring med safir och diamanter.
2 450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1950-tal.
1 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Stoltenberg-Lerche, skulptur, signerad.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Salongsbord, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Svea Milton, olja på duk, signerad.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Neonskyltar, 2 st, 1900-talets andra hälft.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel, 2 delar, funkis, 1930-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, IKEA. 1980-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klädhängare, "OKA-B", Inno, Finland.
555 SEK
Utropspris
2 500 SEK