1375 föremål
Dagbädd, trä, Sydostasien.
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cato Lein, fotografi, 3 st.
4 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilstol, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Balja, zink.
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ytterfoder, ett par, samtida produktion.
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Ytterfoder, samtida produktion.
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Inger Hammarstedt, fotografi.
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Okänd konstnär, fotografi, 2 st.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Teateraffisch, Lars Norén, signerad.
3 880 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vägghylla, samtida produktion.
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, ostform, allmoge, samt skål.
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK