Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

52 föremål
Golvkandelaber, 1800-tal.
14 tim 27m
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1900-talets mitt.
14 tim 29m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, tidigt 1900-tal.
14 tim 31m
Taklykta, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ampel, 1800-talets slut, Nyrokoko.
14 tim 33m
450 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
15 tim 43m
5 500 SEK
Utropspris
7 500 SEK
Takkrona, 1900-talets början.
4d 13 tim
Takkrona, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4d 13 tim
Taklampa, Italien, 1960-tal.
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
5d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK