Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

79 föremål
Bordslampor, ett par, Bergboms.
10 tim 4m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
11 tim 29m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
13 tim 51m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 14 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 16 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 13 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona/Takkrona sekelskiftet 1900.
4d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK