Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

218 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1960-tal.
1d 6 tim
Golvlampa, 1960-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
3d 6 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1d 6 tim
Golvlampa, 1900-talets mitt,
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 9 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
5 tim 49m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 5 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 5 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK