222 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 6 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
2d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
3d 4 tim
Takkrona, 1800-talets slut.
2 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 1 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK