Kan inte nå servern
 
600 föremål
Collier, rivière, med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
47 000 SEK
Utropspris 
90 000 SEK
Matta, Isfahan, part silk, ca 415 x 306 cm.
Aktuellt bud 
35 000 SEK
Utropspris 
80 000 SEK
Örhängen, kreoler, med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris 
35 000 SEK
Ivan Ivarson, olja på duk, signerad Ivarson.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris 
35 000 SEK
Collier med hjärtslipad diamant.
Aktuellt bud 
26 000 SEK
Utropspris 
30 000 SEK
Rolex, Oysterdate, Precision, armbandsur, 34 mm.
Aktuellt bud 
21 000 SEK
Utropspris 
28 000 SEK
Mattta, sk Ziegler design, ca 613 x 426 m.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Cocktailring med olikslipade diamanter.
Aktuellt bud 
13 500 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Ian Rusth, olja på duk, signerad och daterad 1992.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Collier med briljantslipad diamant, med report IGI.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Bengt Lindström, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Ian Rusth, olja på pannå, signerad och daterad -04 a tergo.
Aktuellt bud 
18 000 SEK
Utropspris 
25 000 SEK
Örhängen med päronformade diamanter.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris 
23 000 SEK
Klackring, 18K guld med fasettslipad turmalin.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris 
20 000 SEK
Pelle Åberg, olja på papp-pannå, signerad.
Aktuellt bud 
8 100 SEK
Utropspris 
20 000 SEK
Matta, Keshan, ca 400 x 311 cm.
Aktuellt bud 
13 000 SEK
Utropspris 
20 000 SEK
Ring med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
7 400 SEK
Utropspris 
19 000 SEK
Matta, Heriz design, ca 359 x 279 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris 
18 000 SEK
Örhängen med turmaliner och briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris 
18 000 SEK
Örhängen med gula och färglösa diamanter.
Aktuellt bud 
10 500 SEK
Utropspris 
17 000 SEK
Matta, Mamluk, ca 368 x 276 cm.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris 
16 000 SEK
Matta, Ziegler design, ca 371 x 253 cm.
Aktuellt bud 
9 000 SEK
Utropspris 
16 000 SEK
Johan Ericson, olja på duk, signerad.
Aktuellt bud 
7 500 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Ring med briljantslipad diamant.
Aktuellt bud 
7 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Matta, Figural Najafabad, ca 510 x 307 cm.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Matta, Kelim, ca 420 x 320 cm.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Inge Schiöler, pastell, signerad.
Aktuellt bud 
6 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Ring, markisformad med blå emalj och rosenslipade diamanter.
Aktuellt bud 
6 500 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Matta, Ziegler Ariana, ca 251 X 250 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris 
15 000 SEK
Örhängen med baguette och briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
2 200 SEK
Utropspris 
14 000 SEK
Ring blomformad med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris 
14 000 SEK
Omega, Seamaster Professional, armbandsur, 41 mm.
Aktuellt bud 
12 000 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Bruno Liljefors, akvarell, signerad.
Aktuellt bud 
11 700 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Matta, orientalisk, ca 229 x 164 cm.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Collier med briljantslipade diamanter.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris 
13 000 SEK
Matta, Keshan, ca 342 x 253 cm.
Inga bud
Utropspris 
12 000 SEK
Egron Lundgren, akvarell, signerad.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Anders Zorn, etsning, 1919, signerad med blyerts.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 414 x 295 cm.
Inga bud
Utropspris 
12 000 SEK
Ring med mörkblå safir och diamanter.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris 
12 000 SEK
Studiolampa, Mariano Fortuny, samtida.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris 
12 000 SEK