Kan inte nå servern
 
797 föremål
Andy Warhol, efter, "Brillo".
2d 11 tim
Andy Warhol, efter, "Brillo".
Aktuellt bud
24 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
14 tim 22m
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
10 tim 50m
Fat, 3 st, sterlingsilver, Peru, 1900-tal.
Aktuellt bud
14 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
11 tim
Bruno Mathsson, fåtölj "Jetson”, Dux.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Burberry, väska.
10 tim 56m
Burberry, väska.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Nick Alm, "Kaféscen".
2d 12 tim
Nick Alm, "Kaféscen".
Aktuellt bud
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
1d 11 tim
Einar Lynge-Ahlberg, Komposition.
Aktuellt bud
4 700 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
13 tim 42m
Lotte Laserstein, Vinterlandskap.
Aktuellt bud
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
3d 12 tim
Matta, Meshed, old, ca 280 x 185 cm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
3d 11 tim
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, "Extase Blanche".
10 tim 30m
Bengt Lindström, "Extase Blanche".
Aktuellt bud
35 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
2d 10 tim
Guldmynt, Wilhelm II, Tyskland, 20 Mark, 1907.
Aktuellt bud
7 604 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cartier, scarf.
9 tim 30m
Cartier, scarf.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.