908 föremål
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
1d 8 tim
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
9 tim 1m
Eric Grate, ”Amazonpistill".
26 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
2d 10 tim
Balenciaga, väska "City".
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bestick, 10 st, silver, Danmark 1912-13.
10 tim 19m
6 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
2d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3d 6 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
9 tim 45m
38 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
10 tim 51m
Sideboard, 1960-tal.
4 950 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
1d 10 tim
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
3d 8 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
1d 10 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
3d 9 tim
7 200 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
2d 10 tim
2 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
4d 4 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kelim, ca 309 x 180 cm.
12 tim 7m
2 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
5d 10 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK