918 föremål
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
11 tim 47m
Leica, M3 no. 1001185, 1960.
14 250 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
1d 13 tim
Balenciaga, väska "City".
6 008 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
1d 13 tim
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
2d 9 tim
Bengt Lindström, "Rökaren".
47 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Ring 18K guld med månsten.
13 tim 13m
Ring 18K guld med månsten.
5 010 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, väska, "Evelyne TGM", 2006.
1d 14 tim
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Prada, väska, "Shopping/Double.
2d 12 tim
8 700 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
13 tim 15m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Albin Amelin, Utan titel.
2d 11 tim
Albin Amelin, Utan titel.
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1960-tal.
13 tim 29m
Matbord, 1960-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, "Plastic Kelly" väska 1997.
1d 13 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bo Beskow, "Kvinnor på Kreta".
3d 7 tim
2 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
12 tim 49m
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 12 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Waldemar Lorentzon, "Lantligt monument".
2d 10 tim
14 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fernand Léger, "Nature Morte au Vasebleu".
4d 13 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 16 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Pelle Åberg, Utanför tobaksaffären.
3d 7 tim
2 900 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
5d 16 tim
Wilhelm Wik, "Röda strimmor".
2 466 SEK
Utropspris
2 500 SEK