1084 föremål
Soffa, "Bianca", Melimeli.
12 tim 6m
Soffa, "Bianca", Melimeli.
10 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
11 tim 46m
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Lidberg, Flanörer.
11 tim 54m
Sven Lidberg, Flanörer.
4 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
2d 9 tim
2 202 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
12 tim 26m
Lådfack, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
1d 6 tim
Ilon Wikland, I gungstolen.
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
4d 12 tim
10 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Axel Lind, Böljande hav.
3d 7 tim
Axel Lind, Böljande hav.
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
11 tim 30m
Sideboard, 1950/60-tal.
3 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 9 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
11 tim 2m
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
3d 8 tim
Valter Gibson, Utan titel.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK