Kan inte nå servern
Temaauktioner online
Selected Modern Silver F764
Auktion:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Auktion:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Auktion:
Selected Jewellery – Valentine F766
Auktion:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Auktion:
Kitchen Stories E1284
Auktion:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Auktion:
A Token of Love E1285
Auktion:
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
1111 föremål
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
1d 7 tim
Christian Dior, clutch/ väska, vintage.
Aktuellt bud
2 202 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
2d 6 tim
Jan Håfström, "Den eviga återkomsten".
Aktuellt bud
12 222 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ilon Wikland, I gungstolen.
4 tim 47m
Ilon Wikland, I gungstolen.
Aktuellt bud
7 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
3d 9 tim
Gottfrid Kallstenius, Skärgårdsmotiv.
Aktuellt bud
10 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
4 tim 26m
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
3 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, Böljande hav.
2d 5 tim
Axel Lind, Böljande hav.
Aktuellt bud
6 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Spegel, omkring 1900.
5 tim 4m
Spegel, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 277 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Valter Gibson, Utan titel.
2d 5 tim
Valter Gibson, Utan titel.
Aktuellt bud
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.