1695 föremål
Hermès, pläd, "Avalon".
14 550 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Hermès, kuddfodral, "Avalon".
6 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska.
3 050 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bally, väska.
3 300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, "Cabas Piano", väska.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1930-40-tal.
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, "Marmont", 2021.
7 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Edward Hald, vas, glas, fiskgraal, Orrefors.
4 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Horscars".
2 466 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lennart Jirlow, blandteknik, signerad.
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Knivar, 2 st.
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Sideboard, 1950-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma MM".
6 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Ernst Billgren, färglitografi, signerad 225/225.
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK