Kan inte nå servern
 
885 föremål
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
1d 18 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
19 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
3d 15 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
Aktuellt bud
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
Byrå, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Exakt, fickur, 49 mm.
1d 18 tim
Exakt, fickur, 49 mm.
Aktuellt bud
8 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
15 tim 14m
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
Aktuellt bud
4 150 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Balenciaga, väska "City".
5d 16 tim
Balenciaga, väska "City".
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci, väska, vintage.
14 tim 42m
Gucci, väska, vintage.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fickur, 47 mm.
1d 19 tim
Fickur, 47 mm.
Aktuellt bud
8 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Armband 18K guld, X-länk med stav.
3d 15 tim
Armband 18K guld, X-länk med stav.
Aktuellt bud
37 500 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 16 tim
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
1d 20 tim
Hermès, scarf, "Qu'importe le flacon".
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
1d 15 tim
Brosch, 15K guld med ametist och emalj.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anders Fogelin, Interiör med piano.
2d 16 tim
Anders Fogelin, Interiör med piano.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
1d 19 tim
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
1d 18 tim
Hermès, handskar, storlek 7 1/2.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Chanel, Väska, vintage.
2d 19 tim
Chanel, Väska, vintage.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Alma".
4d 16 tim
Louis Vuitton, väska, "Alma".
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.