Kan inte nå servern
 
885 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 18 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 17 tim
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 13 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 14 tim
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 11 tim
Louis Vuitton, armring.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
14 tim 54m
Takampel, alabaster, 1920-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 15 tim
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
1d 14 tim
Collier, silver, folkdräktsmycke.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
14 tim 20m
Leonard Wiedh, Landskap.
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
3d 15 tim
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
5d 17 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
14 tim 46m
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
Aktuellt bud
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 13 tim
Bord, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
6d 10 tim
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
2d 17 tim
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
Aktuellt bud
1 375 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
2d 13 tim
"Geographisk Delineation".
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 14 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
Aktuellt bud
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 14 tim
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
6d 12 tim
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 15 tim
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
13 tim 30m
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.