885 föremål
Väggljusstake, 1900-tal.
1d 16 tim
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 14 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
12 tim 8m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 12 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
1d 11 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
11 tim 34m
Leonard Wiedh, Landskap.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
3d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
5d 14 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
12 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 10 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Okänd konstnär, 18/1900-tal, Marin.
6d 8 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
2d 14 tim
1 375 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
2d 10 tim
"Geographisk Delineation".
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, omkring år 1900.
3d 11 tim
Bordslampa, omkring år 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
1d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kirman, old/semiantik, ca 210 x 140 cm.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Luxus, 1900-talets slut.
1d 12 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 8 tim
Louis Vuitton, armring.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberry, paraply.
6d 10 tim
Burberry, paraply.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
10 tim 44m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK