884 föremål
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
3d 21 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cabaret, 9 delar, flintgods, Gustavsberg.
19 tim 12m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggljusstake, 1900-tal.
2d
Väggljusstake, 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
1d 23 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
1d 20 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
6d 17 tim
Louis Vuitton, armring.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takampel, alabaster, 1920-tal.
20 tim 42m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Italien, 1970-tal.
2d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Collier, silver, folkdräktsmycke.
1d 20 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Leonard Wiedh, Landskap.
20 tim 8m
Leonard Wiedh, Landskap.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, persisk, ca 200 x 132 cm.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas, Kina, omkring 1900.
5d 22 tim
Golvvas, Kina, omkring 1900.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Packed blue and grey heaven".
20 tim 34m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Christmas Tree".
2d 22 tim
1 375 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf, "Plaza de Toros".
19 tim 18m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, "Wrapped Bottle".
20 tim 36m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Uno Vallman, Utan titel.
1d
Uno Vallman, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK