Möbler

148 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 10 tim
13 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4d 10 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 9 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skåp,
1d 10 tim
Skåp,
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 12 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
10 tim 39m
Golvkandelaber, 1800-tal.
4 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 9 tim
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 9 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 11 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1970-tal.
2d 11 tim
Soffbord, 1970-tal.
4 133 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 9 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
10 tim 59m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1d 9 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 12 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 10 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 13 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Ladoga", 1960-tal.
2d 8 tim
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 9 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
1d 12 tim
Byrå, 1930/40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
9 tim 57m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 9 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 10 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d 10 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
2d 11 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
1d 12 tim
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 9 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
8 tim 55m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
6d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 10 tim
Soffa, R.O.O.M.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 13 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 9 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK