Möbler

148 föremål
Pall, 1900-tal.
6d 18 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 18 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 19 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 18 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
18 tim 54m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
7d 22 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
17 tim 52m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
4d 19 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 19 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
2d 21 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
3d 18 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK