Möbler

128 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
2d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sereveringsvagn, 1900-talets andra hälft.
5d
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 1 tim
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
20 tim 54m
Slagbord, 1800-tal.
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
3d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
2d
Matbord, England, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1930/40-tal.
2d
Byrå, 1930/40-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
2d 23 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2d 22 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
1d 22 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
21 tim 56m
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 21 tim
Skänk, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
4d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 21 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
2d 22 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d
Byrå, 1800-tal.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
1d 21 tim
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
22 tim 58m
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK