1755 föremål
Breguet, Type XXI, armbandsur, 43,5 mm.
5 200 EUR
Utropspris
12 000 EUR
Inge Schiöler, gouache, signerad.
28 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Armband, 18K guld i tre färger, "trois couleurs".
25 000 SEK
Utropspris
28 000 SEK
Jenny Nyström, signerad Jenny Nyström.
25 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Pernilla Stappe, olja på duk, signerad.
19 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Theo Tobiasse, olja på duk, signerad.
17 501 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Hermès, Heure, armbandsur, 21-25 mm.
1 500 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Zenith, armbandsur, 14 x 14 mm.
16 060 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Tor Bjurström, olja på dukpannå, signerad Bjurström.
16 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Armlänk, 18K guld, x-länk.
16 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ring med safir och diamanter.
15 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Margareta Renberg, olja på duk, signerad.
15 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Collier 18K guld. Fiskbenslänk.
14 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Omega, Seamaster, De Ville, armbandsur, 34 mm.
13 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Armband, 18K vitguld.
1 200 EUR
Utropspris
2 400 EUR
Medalj, guld, Pro Patria, med band i etui. 1938.
12 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Alexander Klingspor, olja på duk. signerad.
12 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Céline, väska, "Phantom Luggage".
12 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Matta, Täbris part silk, 50 raj, ca 255 x 250 cm.
1 050 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Hermès, weekendbag, "Victoria", år 2000.
11 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Droppslipad diamant ca 1.00 ct.
1 000 EUR
Utropspris
3 200 EUR
Örhängen med safirer och briljantslipade diamanter.
10 000 SEK
Utropspris
21 000 SEK
Ringar, guld, 6 st.
10 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Leif-Erik Nygårds, offset, signerat.
10 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK