Diverse

30 föremål
Tobacciana, 4 delar, 1900-tal.
7d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Miniatyrbyrå, 1900-talets början.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Jensen, ljusstake, kaffekanna, vas.
3d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dunhill tändare.
2d 5 tim
Dunhill tändare.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Wienerbrons, omkring år 1900.
3d 8 tim
Wienerbrons, omkring år 1900.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa.
1d 10 tim
Bordslampa.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 9 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
7d 9 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skedar, 4 st, samiskt hantverk.
7d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK