Diverse

54 föremål
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
1d 9 tim
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
6d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 7 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
2d 7 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, käpp.
4d 7 tim
Esse Poggats, käpp.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
2d 7 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Urna, alabaster, 1800/1900-tal.
1d 8 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 7 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
4d 9 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 6 tim
Eldskärm, omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
8d 8 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mässingsgryta.
6d 6 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK