Kan inte nå servern
 
338 föremål
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
21 tim 55m
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
Aktuellt bud
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Zao Wou-ki, Composition.
1d 20 tim
Zao Wou-ki, Composition.
Aktuellt bud
26 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 18 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
3d 18 tim
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
Aktuellt bud
17 500 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
3d 18 tim
Matta Keshan semiantik ca 465x325 cm.
Aktuellt bud
9 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
6d 20 tim
Karmstolar 6 st Gemla sent 1900-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
22 tim 9m
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
2d 17 tim
Robert Hugo Jäckel, Flickan och grodan.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
22 tim 17m
Fredrik Fider matta rölakan ca 205x137 cm.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
21 tim 53m
Matta Kashgai antik ca 190x130 cm.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
1d 20 tim
Skål, porslin, Mingdynastin (1368-1644).
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d 18 tim
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
6d 19 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
22 tim 3m
Gallerimatta, Kasthall, ca 230 x 80 cm.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 18 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
5d 21 tim
Børge Mogensen, Stolar 2 st BM 87.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
2d 18 tim
Herman Österlund, "Vårdag vid bäcken".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
6d 20 tim
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1d 20 tim
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 21 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Claes Eklundh, utan titel.
1d 21 tim
Claes Eklundh, utan titel.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
22 tim 27m
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Najafabad  old/semiantik ca 310x206 cm.
2d 17 tim
Matta Najafabad old/semiantik ca 310x206 cm.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
1d 20 tim
Bottega Veneta, plånbok.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
5d 22 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 20 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
22 tim 25m
Eva Löfdahl, utan titel.
Aktuellt bud
850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.