380 föremål
Lars Lerin, akvarell, signerad och daterad 91.
55 000 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Madeleine Pyk, olja på duk, signerad.
32 000 SEK
Utropspris
38 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
19 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson, bestick, 30 delar, 1958-59.
18 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Endel Köks, olja på duk signerad och daterad 53.
15 611 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitguldsarmband 18K, ca 18 x 1 cm, 38,2 g.
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Anders Österlin, olja på duk, signerad och daterad 1997.
11 666 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Vinylskiva, ABBA, "Hovas vittne", 1981.
11 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Madeleine Pyk, olja på duk signerad.
11 008 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt,
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ljusstakar senempire 1830-tal.
8 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Omega armbandsur, 20 mm.
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Jaeger LeCoultre, bordsur "Atmos".
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Cartier, Tank Francaise, armbandsur.
7 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Cartier Santos, armbandsur 24 mm.
7 010 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Wiwen Nilsson, brosch silver, 1963.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
STOLAR, 6 st, "Wien", Gemla, Diö.
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
5 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega armbandsur, 36 mm.
5 411 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par England 1900-talets senare del.
5 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
FICKUR, savonett, 51 mm.
5 250 SEK
Utropspris
3 000 SEK
STOLAR, 4 st, Fastrup, Danmark, 1960-tal.Redigera.
5 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Danmark 1900-talets andra hälft.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Tora Vega Holmström, olja på duk signerad.
5 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Omega Genève, armbandsur 34,5 mm.
4 655 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa England 1900-talets senare del.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Okänd konstnär, olja på duk, 1700-tal.
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sidobord/golvlampa 1970/80-tal.
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Zenith, armbandsur, 34 mm.
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Okänd konstnär, olja på uppfodrad duk, 1600-tal.
4 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Stolar 6 st 1900-talets första hälft.
4 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson, skjortknappar ett par 18K, Lund 1962.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Industrilampor, 3 st, 1900-talets mitt.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Max Ernst, litografi, numrerad 70/100 samt signerad,
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
3 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord 2 st 1900-talets senare del.
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jörgen Waring, olja på papper signerad.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets senare del.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK