288 föremål
Sideboard sent 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Doria Lichtenwerken, Österrike, 1970-tal.
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Bidjar old ca 302x195 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Medstrand, mixed media på papper signerad.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ole Lynggaard, ring 18K guld samt turkos.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 st, Farstrup Danmark, 1960-tal.
6 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ikon Ryssland omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Nylund vas chamotte Rörstrand.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barskåp, troligen Danmark, 1960-tal.
3 505 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad, HC-upplaga.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Philippe Starck, bord, "Miss. Balú", Kartell.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol och bord, kolonialstil omkring 1900.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord ett par 2000-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timothy Oulton tillskrivet soffbord 2000-tal.
4 310 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard 1900-talets slut.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Knut Hesterberg soffbord 1960-tal för Ronald Schmidt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets mitt.
3 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Willy Rizzo, 4 st, stolar, 1970-80-tal.
6 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1950-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar, 2 st, 1970-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Täbris old 305x210 cm.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordsspegel, möjligen Ystad Metall, 1940/50-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tiffany & Co, armbandsur, 24 mm.
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Orup, akvarell signerad.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Michael Ancher, kol/krita, signerad och daterad -05.
3 200 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Ebel, armbandsur, 34 mm.
3 850 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sittpuff Desede 1900-talets senare del.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1900-talets slut.
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer 2 st 1900-talets slut.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 6 st 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets senare del.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Satsbord sent 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bojaner 2 st Kina 17/1800-tal porslin.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1930-40-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa Chesterfield-stil 1990-tal Britannia-möbler.
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vikskärm 1900-tal Japan.
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tumlare 2 st silver Ryssland 1700-tal.
2 422 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Mobring, fåtölj, "Natura", IKEA, 1970-tal.
4 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvvas/paraplyställ, Cemas Italy, 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Yngve Blixt, Höganäs, vaser 2 stycken, signerade.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta, rölakan, signerad PIA, 206x140 cm.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK