Kan inte nå servern
 
321 föremål
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
16 tim 29m
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, "Positano".
16 tim 33m
Jules Schyl, "Positano".
Aktuellt bud 
14 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Antoni Tàpies, komposition.
21 tim 17m
Antoni Tàpies, komposition.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fat Japan omkring 1900 porslin.
22 tim 45m
Fat Japan omkring 1900 porslin.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
22 tim 55m
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
22 tim 59m
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
23 tim 3m
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
Aktuellt bud 
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
23 tim 5m
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
23 tim 9m
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
23 tim 11m
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
Aktuellt bud 
1 844 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
23 tim 13m
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
23 tim 15m
Damskrivbord, sengustavianskt, 17/1800-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
23 tim 17m
Gunnar Norrman, "Körsbär".
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ljusstakar 1 par silver, Sheffield 1898.
23 tim 21m
ljusstakar 1 par silver, Sheffield 1898.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
23 tim 23m
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
23 tim 29m
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Najafabad ca 348x237 cm.
23 tim 31m
Matta Najafabad ca 348x237 cm.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vas  Japan, sent 1800-tal porslin.
23 tim 33m
Vas Japan, sent 1800-tal porslin.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 22 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 22 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur 1993.
1d 22 tim
Bengt Rosenström, skulptur 1993.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur sent 1800-tal brons.
1d 22 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
1d 22 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, omkring år 1900.
1d 23 tim
Matbord, omkring år 1900.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 23 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur.
1d 23 tim
Bengt Rosenström, skulptur.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
1d 23 tim
Sven Jonson, "Färjestället" 1945.
Aktuellt bud 
8 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sven Jonson, "Katedral" 1960.
1d 23 tim
Sven Jonson, "Katedral" 1960.
Aktuellt bud 
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Tore Kullander, ljusstakar ett par, silver, 1951.
1d 23 tim
Tore Kullander, ljusstakar ett par, silver, 1951.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 23 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
1d 23 tim
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 23 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur.
1d 23 tim
Bengt Rosenström, skulptur.
Aktuellt bud 
620 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
1d 23 tim
Byrå 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
1d 23 tim
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Vy från södra Europa.
3d 21 tim
Jules Schyl, Vy från södra Europa.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
3d 21 tim
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
3d 21 tim
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
3d 21 tim
Ingegerd Torhamn, "Splitter".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
3d 21 tim
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK