382 föremål
Elna Borch, skulptur sittande flicka.
12 tim 34m
654 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Axel Lind, Havet.
12 tim 35m
Axel Lind, Havet.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Peter Frie, stilleben.
12 tim 37m
Peter Frie, stilleben.
10 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Mulberry, väska "Willow tote small".
12 tim 38m
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Golvlampa 1900-talets första hälft.
12 tim 39m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulf Trotzig, Komposition.
12 tim 43m
Ulf Trotzig, Komposition.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
CO Hultén, "Anders A Lam".
12 tim 44m
CO Hultén, "Anders A Lam".
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, Kelim, ca 345 x 273 cm.
12 tim 50m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets senare del.
12 tim 51m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
12 tim 53m
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PG Thelander, "Tjur III".
13 tim 1m
PG Thelander, "Tjur III".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Jugend tidigt 1900-tal.
13 tim 2m
4 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
13 tim 4m
Åke Holm, "Petrus fiskaren".
7 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, Komposition.
13 tim 7m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Henri Michaux, komposition.
13 tim 13m
Henri Michaux, komposition.
6 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Soffa, Eilersen 2000-tal.
1d 13 tim
Soffa, Eilersen 2000-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 13 tim
Ulf Trotzig, komposition.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wifredo Lam, komposition.
1d 13 tim
Wifredo Lam, komposition.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets mitt.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius, Havsvy.
1d 13 tim
Göran Brunius, Havsvy.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
David Comba Adamson, musicerande barn.
1d 13 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
1d 13 tim
Thommy Bremberg, "Stekt ägg".
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Brosch 18K guld med en odlad pärla.
1d 13 tim
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
3 500 SEK
Byrå, "Uffe" Ikea formgiven 1979.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Art deco 1900-talets första hälft.
1d 14 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 14 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1d 14 tim
Bord/trädgårdsbord 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
1d 14 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
William Gislander, Fåglar i vinden.
1d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Konsolbord/sideboard Art Deco-stil 2000-tal.
1d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Röllakan ca 188x143 cm signerad "IA".
1d 14 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets  mitt.
1d 16 tim
Byrå 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lotte Laserstein, porträtt.
1d 16 tim
Lotte Laserstein, porträtt.
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Serveringsvagn Italien 1900-talets mitt.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord modern tillverkning.
1d 16 tim
Matbord modern tillverkning.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Göran Brunius,  Kustvy.
1d 16 tim
Göran Brunius, Kustvy.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK