337 föremål
Owe Zerge, olja på duk, signerad.
6 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ellen Trotzig, olja på duk, signerad.
18 500 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Soffbord 1900-talets andra hälft.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Orup, Olja på duk signerad.
23 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Alvar Aalto, stolar, 4 st modell 66 Artek, Finland.
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Agda Holst, olja på duk signerad.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver Lund 1955.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord 2 dlr sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarves, 2 st.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Muminmugg, porslin, Arabia Finland 1990-1993.
2 640 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstolar 6 st tidigt 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gucci armband 18K guld.
8 100 SEK
Utropspris
13 000 SEK
Pallar, 2 st Art Deco 1900-talets första hälft.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sigill ett par Kina 18/1900-tal soapstone.
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vikskärm Japan 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
21 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Golvlampa Fontana Arte Italien 1900-talets slut.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, färglitografi, signerad -82 EA.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Filippa Arrias, olja på duk signerad.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt/andra hälft.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK