Kan inte nå servern
 
306 föremål
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
4d 16 tim
Skrivbordslampa 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
6d 16 tim
Matta Kassak semiantik/antik galleri ca 504x124 cm.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 12 tim
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
Aktuellt bud 
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Antoni Tàpies, komposition.
1d 16 tim
Antoni Tàpies, komposition.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta Najafabad ca 348x237 cm.
1d 18 tim
Matta Najafabad ca 348x237 cm.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
1d 11 tim
Gunilla Mann, "Sommar i Simrishamn".
Aktuellt bud 
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
16 tim 28m
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
1d 17 tim
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
Aktuellt bud 
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
15 tim 56m
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Peter Sedgley, Kosmisk komposition.
4d 17 tim
Peter Sedgley, Kosmisk komposition.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur.
2d 17 tim
Bengt Rosenström, skulptur.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur 1993.
2d 17 tim
Bengt Rosenström, skulptur 1993.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skulptur sent 1800-tal brons.
2d 17 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
17 tim 50m
Byrå 1930/40-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
4d 16 tim
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
4d 17 tim
Bengt Lindström, Ansikten.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
2d 17 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
1d 17 tim
Spegel omkring år 1800 Sengustaviansk.
Aktuellt bud 
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d 18 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
2d 17 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Nain old ca 346x245 cm.
17 tim 36m
Matta Nain old ca 346x245 cm.
Aktuellt bud 
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
2d 18 tim
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
15 tim 54m
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vas  Japan, sent 1800-tal porslin.
1d 18 tim
Vas Japan, sent 1800-tal porslin.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
Byrå 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ljusstakar 1 par silver, Sheffield 1898.
1d 18 tim
ljusstakar 1 par silver, Sheffield 1898.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
5d 10 tim
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
5d 12 tim
Bordslampa 1940-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
16 tim 14m
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
5d 11 tim
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
5d 11 tim
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänkar ett par 1970-tal.
5d 11 tim
Bänkar ett par 1970-tal.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1900-talets andra hälft.
5d 10 tim
Sideboard 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
2d 17 tim
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fat Japan omkring 1900 porslin.
1d 17 tim
Fat Japan omkring 1900 porslin.
Aktuellt bud 
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pelle Åberg, Kvinna med rosa parasoll.
5d 11 tim
Pelle Åberg, Kvinna med rosa parasoll.
Aktuellt bud 
5 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
1d 18 tim
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
1d 18 tim
Ando Utagawa Hiroshige, efter, "Ishibe".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6d 17 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
Aktuellt bud 
10 000 SEK
Utropspris
26 000 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
6d 18 tim
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
6d 16 tim
Oscar Reutersvärd, utan titel.
Aktuellt bud 
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Byrå omkring 1900.
5d 10 tim
Byrå omkring 1900.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
6d 16 tim
Bord 1900-talets första hälft.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Rolf Juell Gleditsc, "Skellefte älv".
5d 11 tim
Rolf Juell Gleditsc, "Skellefte älv".
Aktuellt bud 
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
1d 17 tim
Vaser ett par silver London 1902 respektive 1903.
Aktuellt bud 
1 844 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, Vy från södra Europa.
4d 16 tim
Jules Schyl, Vy från södra Europa.
Aktuellt bud 
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta Ghom silke old/semiantik ca 131x78 cm.
5d 11 tim
Matta Ghom silke old/semiantik ca 131x78 cm.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
6d 16 tim
Taklampa 1900-talets andra hälft.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
William Fridericia, Stadsvy.
18 tim 6m
William Fridericia, Stadsvy.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
16 tim 2m
Taklampa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
17 tim 28m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 18 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
1d 17 tim
Ulf Trotzig, komposition.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK