327 föremål
Stolar, 4 st, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Paneler 4 st Japan 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla Italien 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Värja Toledo Spanien, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pianolampa 1900-talets första hälft.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
FÅLLBÄNK, allmoge, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish modern, 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, ett par, Romeo Rega, Italien, 1970-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1940-tal Swedish Modern.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa "DS 18" de Sede 1980-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå "Siam" för DUX, 1900-talets senare del.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta sarouk old ca 296 x 205 cm.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ring 18K guld m 1 rosensten ca 0,40 ct.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar 4 st Italien 1950-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord/sidobord ett par 1970/80-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 6 st Italien 1900-talets senare del.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Martin Emond, olja på pannå, signerad.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gerhard Wihlborg, olja på duk signerad.
955 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Johan Johansson, olja på pannå signerad.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, art deco, 1930-tal.
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anita Nilsson Billgren, blandteknik signerad 1967.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jorge Castillo, akvarell, signerad och daterad -87.
15 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Bordslampa Stilarmatur 1970-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Agda Holst, olja på pannå signerad.
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallbord, furu, 1960/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Konsthantverk Tyringe 1900-talets mitt.
303 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Italien 1990-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st "Della" Ikea, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eve Eriksson, olja på duk, signerad.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Holm, soffbord, Höganäs 1950-60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1900-talets slut.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
IKEA, Sideboard, "Korsör", 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Simon Kristofferson, figurin signerad sten.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karmstol, senbarock, 1700-tal.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Ekberg, skulptur signerad glaserad keramik.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, marmor, 1900-talets andra hälft.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK