154 föremål
Hylla, 1900-tal.
1d 19 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 20 tim
Byrå, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fartygsporträtt.
6d 19 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 19 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
18 tim 4m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sigge Ljungberg, "Guldbröllopspar".
18 tim 14m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
1d 19 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
3d 15 tim
Stol, allmoge.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
4d 19 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
4d 16 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Gynning, "composition".
5d 20 tim
Lars Gynning, "composition".
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
4d 17 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
2d 15 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
4d 17 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
2d 15 tim
Staffan Nihlén, Höstlandskap.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
4d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
5d 20 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
6d 19 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
He Junyi, "Skull No. 3".
6d 19 tim
He Junyi, "Skull No. 3".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
5d 19 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1940-tal.
3d 15 tim
Taklampa, 1940-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivskåp 1950/60-tal.
17 tim 44m
Arkivskåp 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
18 tim 2m
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Julius Kronberg, copy after, "David och Saul".
18 tim 8m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK