402 föremål
Bord 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1940-50-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa/dagbädd 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Bolia, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Indien 18/1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Sminkbord, 1960-tal,
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Jules Schyl, pastell, signerad.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, Danmark, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Vägglampor, ett par, 1960-tal, mässing.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor ett par 1950-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK