465 föremål
Serveringsvagn 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Emmor ett par modern tillverkning.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Danmark, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bänk 1960/70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord 1940/50 swedish modern.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, teak, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla 1940-tal,
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bergboms, taklampa, 1960-70-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1960-tal, teak.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Bolia, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1900-talets andra hälft.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel , Art deco , rund.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK