269 föremål
Byrå 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta orientalisk semiantik ca 295x210 cm.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord ett par Art Deco 1930/40-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå/Medicinskåp, Kina, samtida.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel nyrenässans-stil 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Edelmann, färglitografi, signerad, HC-upplaga.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/soffbord 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar 4 st 1900-talets andra hälft.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Warnolf olja på duk signerad och daterad 96.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar 4 st Italien sent 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Karl Appel, litografi, signerad EA XII/XXX.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta gobelängteknik 1930/40-tal 148x103 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK