201 föremål
Fartygsporträtt.
2d 2 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 2 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
3d 2 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mässingsgryta.
3d 23 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
7d 2 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
3d 2 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
19m 19s
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
2d 2 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
2d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 3 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1m 19s
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
3m 19s
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Heris semiantik/antik ca 384x300 cm.
2d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olof Hermelin, månskenslandskap.
3d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 23 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
3d 2 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bordslampa/Kandelaber 1900-tal.
15m 18s
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Johnson, "Tänkande August".
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alf Wallander, "Danslektion".
7d 3 tim
Alf Wallander, "Danslektion".
300 SEK
Utropspris
15 000 SEK