210 föremål
Fartygsporträtt.
3d 8 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bord sent 1900-tal.
3d 9 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 9 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Mässingsgryta.
5d 5 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
2d 9 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ulla Viotti, väggrelief.
1d 7 tim
Ulla Viotti, väggrelief.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
2d 9 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jörgen Waring, "Triangel".
1d 6 tim
Jörgen Waring, "Triangel".
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 9 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
1d 8 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 6 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
3d 9 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 8 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK