192 föremål
Mässingsgryta.
3m 28s
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ester Almqvist, utan titel.
3d 3 tim
Ester Almqvist, utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci, portfölj.
5d 3 tim
Gucci, portfölj.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
7d 3 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matta Afshar semiantik ca 200x129 cm.
3d 4 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par Kina omkring 1900.
4d 3 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fartyg till havs.
4d 3 tim
Fartyg till havs.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvvas Kina 1900-tal porslin.
4d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Mullberry, väska vintage.
5d 3 tim
Mullberry, väska vintage.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, skål och vas, "Slöja".
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ole Lynggaard, kedja med hänge, silver.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Kohrassan/Meshed old ca 310x198 cm.
4d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ilja Karilampi,"Jag är Jaguar...".
15m 27s
4 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, Bakthiari semiantik ca 150x112 cm.
1d 4 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, portfölj.
5d 4 tim
Louis Vuitton, portfölj.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnhängskåp, daterad 1782.
6d 2 tim
Hörnhängskåp, daterad 1782.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Håfström, "Mr. Walker på Færøerne".
5d 3 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK