Madeleine Pyk – en samling F769

223 föremål
Bordspendyl Sen-empire 1800t-talets mitt.
1d 11 tim
1 650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ola Billgren, "By".
1d 11 tim
Ola Billgren, "By".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord Art Deco 1900-talets första hälft.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, 1900-talets första hälft.
2d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Satsbord, 3 dlr, 1900-talets första hälft.
13 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
5d 15 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK