345 föremål
Fat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Rökelsekar Kina omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Terrinfat Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1 254 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Tidningställ 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Golvlampa 1960-tal.
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Väggskåp 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
2 002 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Fat 2 st Kina Qianlong (1736-95) porslin.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GAB bägare silver Stockholm 1953.
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Matta Keshan semiantik ca 203x143 cm.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Tekke turkmen semiantik ca 352x 211 cm.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa Kina 18/1900-tal porslin.
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tallrikar 6+2 st Kina Qianlong (1736-95) porslin.
3 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halskedja kordell, silver.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Josef Frank, bordslampa, modell 2563, Firma Svenskt Tenn.
6 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Glas & Trä 1900-talets mitt.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gerhard Wihlborg, olja på duk signerad.
433 SEK
Utropspris
3 000 SEK