210 föremål
Skulptur Ostasien 1900-tal.
1d 6 tim
Skulptur Ostasien 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
1d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fartygsporträtt.
3d 8 tim
Fartygsporträtt.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
3d 9 tim
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HW Sörensen Fullriggare till havs.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hallmöbel 2 dlr Luxus sent 1900-tal.
1d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1d 6 tim
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, allmoge.
5 tim 22m
Stol, allmoge.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
1d 6 tim
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1940-tal.
5 tim 30m
Taklampa, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
5d 5 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
3d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Camilla Pyk, utan titel.
5d 5 tim
Camilla Pyk, utan titel.
666 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Flintlåspistol 1700-tal.
5d 5 tim
Flintlåspistol 1700-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d 9 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
5 tim 16m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Beludj semiantik ca 190x103 cm.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilande odalisk.
1d 8 tim
Vilande odalisk.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bottega Veneta, plånbok.
4d 8 tim
Bottega Veneta, plånbok.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Franco Costa, "Stand by to luff up".
4d 9 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eva Löfdahl, utan titel.
3d 9 tim
Eva Löfdahl, utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 9 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
4d 9 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
4d 8 tim
Bänk, Kina.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 9 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gallerimatta, Sarab, 330 x 85 cm.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusstakar, ett par ,1900-talets första hälft.
5d 5 tim
1 069 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fabian Lundqvist, utan titel.
5d 5 tim
Fabian Lundqvist, utan titel.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Philip von Schantz, "Röda druvor".
5d 4 tim
1 050 SEK
Utropspris
3 000 SEK