Kan inte nå servern
 
363 föremål
Lennart Aschenbrenner, "På stranden I".
4d 4 tim
Lennart Aschenbrenner, "På stranden I".
Aktuellt bud 
2 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, askfat Paris porslin.
6d 5 tim
Hermès, askfat Paris porslin.
Aktuellt bud 
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, agenda 1996.
3d 2 tim
Louis Vuitton, agenda 1996.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Nahavand old 226x135 cm.
5 tim 29m
Matta Nahavand old 226x135 cm.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Penselställ Kina 1900-tal porslin.
5d 5 tim
Penselställ Kina 1900-tal porslin.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Elsa Nilsson, skogsväg.
7d 4 tim
Elsa Nilsson, skogsväg.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf "Equateur", vintage.
4d 3 tim
Hermès, scarf "Equateur", vintage.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hermès, scarf "Cliquetis" vintage.
5d 5 tim
Hermès, scarf "Cliquetis" vintage.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
2d 5 tim
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, "Svängrum I".
5d 4 tim
Olle Bonniér, "Svängrum I".
Aktuellt bud 
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dior plånbok "Diorama".
1d 3 tim
Dior plånbok "Diorama".
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kassak semiantik/antik ca 197x118 cm.
3d 2 tim
Matta Kassak semiantik/antik ca 197x118 cm.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Sallberg, "Lejonbacken".
1d 5 tim
Harald Sallberg, "Lejonbacken".
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bror Börjesson, Stilleben.
5d 4 tim
Bror Börjesson, Stilleben.
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940/50-tal.
6d 5 tim
Bordslampa 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Glasmålning Kina 1900-tal.
4d 4 tim
Glasmålning Kina 1900-tal.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Koljai 131x83 cm.
5 tim 31m
Matta Koljai 131x83 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Koljai old 268x153 cm.
4d 3 tim
Matta Koljai old 268x153 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1970-tal.
4d 3 tim
Spegel 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, skärp.
3d 3 tim
Louis Vuitton, skärp.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar ett par Danmark 1900-talets mitt.
5d 4 tim
Karmstolar ett par Danmark 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bruno Mathsson, fotpall Pernilla.
5d 4 tim
Bruno Mathsson, fotpall Pernilla.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Larsson, Stilleben med fiskar.
3d 3 tim
Hans Larsson, Stilleben med fiskar.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
5d 5 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Väggur Vedette 1900-talets senare del.
5 tim 59m
Väggur Vedette 1900-talets senare del.
Aktuellt bud 
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
4d 4 tim
Bänk 1970-tal.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorelement 2 st 1900-tal metall.
3d 3 tim
Dekorelement 2 st 1900-tal metall.
Aktuellt bud 
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 4 tim
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
Aktuellt bud 
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Walter Svanberg,  Fågel.
1d 3 tim
Max Walter Svanberg, Fågel.
Aktuellt bud 
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Hamadan old 262x147 cm.
1d 3 tim
Matta Hamadan old 262x147 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Mousel old 248x143 cm.
1d 3 tim
Matta Mousel old 248x143 cm.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Koljai old 230x140 cm.
5 tim 27m
Matta Koljai old 230x140 cm.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Kashmir old 182x126 cm.
2d 5 tim
Matta Kashmir old 182x126 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Nahavand 290x151 cm.
3d 3 tim
Matta Nahavand 290x151 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Felix Recondo, Utan titel.
3d 2 tim
Felix Recondo, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Martin Palm, "1998-07-24".
1d 3 tim
Martin Palm, "1998-07-24".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matta Koljai old 125x74 cm.
1d 3 tim
Matta Koljai old 125x74 cm.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Axel Fridell, "Lapporten".
2d 5 tim
Axel Fridell, "Lapporten".
Aktuellt bud 
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp omkring 1900.
2d 5 tim
Skåp omkring 1900.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Uno Svensson, "Image IX/72".
6d 5 tim
Uno Svensson, "Image IX/72".
Aktuellt bud 
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ring/klackring 9K guld samt svart polerad sten.
1d 5 tim
Ring/klackring 9K guld samt svart polerad sten.
Aktuellt bud 
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anders Emgård, "Landsk. Skåne".
4d 4 tim
Anders Emgård, "Landsk. Skåne".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1930/40-tal.
5d 4 tim
Bordslampa 1930/40-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olof Krumlinde, huset på kullen.
1d 5 tim
Olof Krumlinde, huset på kullen.
Aktuellt bud 
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dior weekendbag vintage.
4d 3 tim
Dior weekendbag vintage.
Aktuellt bud 
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Outakka, 2 stycken porträtt.
6d 5 tim
Alvar Outakka, 2 stycken porträtt.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, taklampa Markaryd 1960-70-tal.
4d 4 tim
Hans-Agne Jakobsson, taklampa Markaryd 1960-70-tal.
Aktuellt bud 
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets senare del.
3d 3 tim
Tamburmajor 1900-talets senare del.
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arvid Nilsson, "Bobbio".
3d 3 tim
Arvid Nilsson, "Bobbio".
Aktuellt bud 
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK